2737
2734
عنوان

کیا سریال shameless رو دیدن ؟؟؟؟

2624 بازدید | 14 پست

چقدر سریال قشنگ و دلنشینی بود 

چقدر بعضی صحنه هاش غمگین و نزدیک به واقعیت بود پدر و مادر بد و بی مسئولیت 

اتفاقایی که واسه فیونا میفتاد خواهر و برادرای پشت هم 

خیلی دوستش داشتم این سریال رو

خیلی خونواده دوست داشتنی و باحالی بودن 😍😍😍😍

واقعا چجوری انقدر خوب و تاثیر گذار سریال میسازن دمشون گرم 

نظرتون رو بگید اگه دیدید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیدم و به نظرم از بین اینهمه سریال که دیدم بی نظیر ترین بود من عاشق پدرشون بودم😊😂😊

آره واقعا من فیلمای خانوادگی رو خیلی دوس دارم اینکه انقدر پشت هم باشن 

فرانک به نظرم خیلی باهوش بود فقط از هوشش واسه زندگی و راحتی بچه هاش استفاده نکرد 

من عاشق فیونا بودم 

یه چیزی تو مایه های داستان مای ترکیه؟

نه ، داستان یه خانوادس که پدرشون بی مسئولیت و الکلیه و مادرشون دو قطبیه سرپرستی بچه ها میفته دسته دختر بزرگتر فیونا و اتفاقایی که براشون پیش میاد و ....

بله زیرنویسه

2738
آره واقعا من فیلمای خانوادگی رو خیلی دوس دارم اینکه انقدر پشت هم باشن   فرانک به نظرم خیل ...

اره طفلک اونم بلد نبود پدری کنه منتها دل مهربونی داشت من همشونو دوس داشتم خصوصا داداش کوچیکه ی فیونا خخخ ووروجک 😂😂😂😊سیاهه نه سفیده

نه ، داستان یه خانوادس که پدرشون بی مسئولیت و الکلیه و مادرشون دو قطبیه سرپرستی بچه ها میفته دسته دخ ...

خب میگم که یه سریال ترکی هست اسمش داستان ما یا حمایت ماست یه دختر به اسم فیلیزه که از خواهر و برادرش مراقبت میکنه با خودش میشن شیشتا باباشونم الکلیه

خب میگم که یه سریال ترکی هست اسمش داستان ما یا حمایت ماست یه دختر به اسم فیلیزه که از خواهر و برادرش ...

آها وای 😅😅😅😅😅😅😅 

میدونی من فکر کردم سوال کردی شبیه داستان های ترکیه؟؟ (ینی شبیه فیلم ترکیه ایاس ) من این برداشتو کردم

فک کردم مای اشتباه تایپی های بوده 😅😅 

ببخشید

2706