2726
عنوان

جواب تست بارداری، بیاین بگین چیکارکنم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 300 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بارداری.هیچ کار هر ۴۸ ساعت دو برابر میشی.مبارکت باشه

وای راست میگی مرسی عزیزم، حالا شوهرم میگه یعنی 1000 باشه با الانت چه فرقی میکنه نمیدونم چی بگم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2728
رنج ازمایشگاهت نوشته بالای صد بارداری بعد اون خانومه چرا چرت و پرت میگه الکی استرس میده

آره منم همینو میگم اما خانومه گفت یعنی هورمونات کمه بازم چندروز دیگه بیا 

وای راست میگی مرسی عزیزم، حالا شوهرم میگه یعنی 1000 باشه با الانت چه فرقی میکنه نمیدونم چی بگم

عدد بتا هرچی از موعدت بگذره  بیشتر میشه تا ۵یا کمتر روز دیگه هزار میشه یا بالاتر.اول ازمایش من فقط ۴۹ بود وباردار بودم دو روز بعد اون شد ۲۱۳.واسه توهم بالا میره.خواستی اگه ۳ روز دیگه بازم بده

بگو فرقش اینه که هر چی بیشتر باشه هفته بارداریم بیشتره

مثلا اگه الان 4 هفته باشی، وقتی هزار باشه 7 هفته ای

عزیزم بتات خیلی هم خوبه خانمه بیخود گفته

خب الان باید چیکارکنم؟؟؟ برم دکتر چی بگم؟؟ اینکه میگن قلبش تشکیل نشده ازین حرفا میترسم خدایی نکرده چیزی باشه البته صبرمیکم تا بتام بالاتر بره

عزيزم منم دقيقا دومين روزي كه عقب انداختم بتام ٢٣٧ بود و دكترم گفت اصن تكرار نميخاد .الانم هفته ١٩ ه ...

مرسی عزیزم خب بعدش چیکارکردی سونو باید بدم؟؟

2706