1147
1341

من دیروز یکی گفت گوجه فرنگی خوبه برای ابرسان و روشن شدن پوست

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

اب پیاز کسی استفاده کرده چجوری ابشو میگیرن پیاز سفید یا قرمز

عاقو میگن خدا هرکسی رو بیشتر دوست داره مشکلات بیشتری سر راهش میزاره اینجور که من حساب کردم خدا دیوونه منه یعنی رسما عاشقمه😍😍😍😂😂
اب پیاز کسی استفاده کرده چجوری ابشو میگیرن پیاز سفید یا قرمز

رنده کن از صافی رد کن من برای تقویت مو استفاده کردم ولز تا ی ماه موهام حس میکردم بو پیاز میده😂

1307

شکر و عسل رو قاطی کن، یه اسکراب میشه و لایه برداره

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}           زن ستیزی،زنان علیه زنان،تحمیل عقیده،دفاع از وحشی گری مردها به اسم غیرت!، تاپیکای بی سر و ته و بی مفهوم،تاپیکای خیانت و دعوا و... همه و همه باعث شده نسبت به قبل خیلیی کمتر بیام سایت،خیلی کم..فقط بخاطر حضور دوستای خوبمه که اینجام💖                                                                         
خواهش گلم

عزیزم بهتری؟؟ چندشب پیشا ناراحت بودی.

سرِ بچه هاتونـو از سانروف بیرون نیارید،، شاید یکی بچَش سَـر نداشته باشـه                                   ~•جوانــه میزنم به روی زخـم بر تنـم فقط به حکم بودنم که من زنـم زنـم زنــــم ~•               {محض رضای خدا !! روشن فـکری فحشه؟•؟}           زن ستیزی،زنان علیه زنان،تحمیل عقیده،دفاع از وحشی گری مردها به اسم غیرت!، تاپیکای بی سر و ته و بی مفهوم،تاپیکای خیانت و دعوا و... همه و همه باعث شده نسبت به قبل خیلیی کمتر بیام سایت،خیلی کم..فقط بخاطر حضور دوستای خوبمه که اینجام💖                                                                         
رنده کن از صافی رد کن من برای تقویت مو استفاده کردم ولز تا ی ماه موهام حس میکردم بو پیاز میده😂

اهان باشه ممنون عزیزم😁 تاثیری داشت برای موهات؟؟

1288
عزیزم بهتری؟؟ چندشب پیشا ناراحت بودی.

اره عزیزم ممنون ب یادم بودی💓😘😍 الان یادم رفته دوباره ی مشکلی با شوهرم پیش میاد امپرم میزنه بالا😁😁😁

اهان باشه ممنون عزیزم😁 تاثیری داشت برای موهات؟؟

ی بار استفاده کردم با آلوئه ورا مخلوط کردم و ماست..خیلی موهام لطیف و درخشنده شده بود..باید ب هفته کامل برا موها از پیاز استفاده کنی تا نتیجه تقویتیشو کامل بگیری عزیزم

ی بار استفاده کردم با آلوئه ورا مخلوط کردم و ماست..خیلی موهام لطیف و درخشنده شده بود..باید ب هفته کا ...

اهان💓💓

اره عزیزم ممنون ب یادم بودی💓😘😍 الان یادم رفته دوباره ی مشکلی با شوهرم پیش میاد امپرم میزنه بالا😁 ...

صبر و تحملتو ببر بالا واس خودت خوبه.

نی نی کوچولوت گناه داره،، بزار اگه باباش بده یه مامان مهربون داشته باشه..

هر مردی یه قلقلی داره.

سعی کن روشتو عوض کنی..با یه روشی کم کم جذبش کنی به زندگی..

شاید شوهرت یادنگرفته چجور محبت کنه..شما سعی کن یادش بدی با رفتارت..سنتم کمه اخه

1331