2733
2734

يه هفته س كلاسام شروع شده پدرشوهرم بجه هامو نگه ميداره دو ساعت من برم سر كلاس، اومده خونمون همهههه زندگيمونو گشته تا كمد و كشو اشپزخونه كابينتا تا سطل برنجمو نگاه كرده تا دفتر و كتابامم ديده شما بوديد چي كار ميكرديد خيلي ناراحتم 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا چقد بي شخصيت و چيپ هستن 😐😐😐😐😐اصلا به نظرم پدر شوهر مناسب نيست واسه نگهداري بچه ها 

بهشون بگو شايد دلم نخواد شما وسايل شخصيمو ببيني 

ديگه ام ازش نخواه كه بياد

2731

اخی چه گوگولیه.مگه مرداهم از این کارا میکنن؟اینم پدر شوهر؟ من شوهرم بچه خودشو نگه نمیداره من لااقل یع حموم برم.بچه را میزارم تو کالسکه میبرم تو حموم تا منا نگاه کنه و دوش بگیرم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
مادرت خواهرت مادرشوهر خواهرشوهرت کجان که اون اومده؟

خواهرشوهرم نگه نميداره بقيه همه ميرن سركار 

پدرشوهر منم فضوووووله خيلي منم بدم مياد 

يبار بدحرف زدم ديگه فهميد مهموني مياد بايد بشينه سرجاش نكه فضولي وتفتيش كنع همه چيو🤨

خدايا خودت فردامونو بساز تو بسازي قشنگتره :)  
2738
وا چقد بي شخصيت و چيپ هستن 😐😐😐😐😐اصلا به نظرم پدر شوهر مناسب نيست واسه نگهداري بچه ها  بهش ...

چاره اي ندارم تا يك ماه ديگه پرستارشون مياد 

شاید خب چیزی لازم داشته،نمیتونی ببری خونه خودشون نگه داره؟؟فک‌نکنم‌مرد انقد فضول باشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
در برنج رو برداشته بود جا انداختنش رو فقط خودم بلدم

بچه ها برنداشتن؟؟پسر من همیشه سر برنجه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

مردا زیاد فضول نیستن..من شوهرم اصلا حال اینکه بگرده لباسشو پیدا کنه.یا لااقل بطری اب را از تو یخچال در بیاره وقتی خورد دوباره پر کنه بزاره سرجاشو نداره .کلا هیچ وقت میگه حسش نیس

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
شاید خب چیزی لازم داشته،نمیتونی ببری خونه خودشون نگه داره؟؟فک‌نکنم‌مرد انقد فضول باشه

ديگه تو كمد و كشو خصوصيه خودم جيزي نيست به دردش بخوره كه همه رو گشته 

دوستم يه كيسه بهم داده بود امانت نگه دارم خودم تا حاله درشو باز نكردم اون باز كرده ديده

مردا زیاد فضول نیستن..من شوهرم اصلا حال اینکه بگرده لباسشو پیدا کنه.یا لااقل بطری اب را از تو یخچال ...

پدروهمن خيلي اخلاقاي خاله زنك داره همش حرف حرف ميكنه تو فاميلشونم همه ميشناسنش

2706