2726
عنوان

شما اگر بودید چه حسی داشتید؟

156 بازدید | 9 پست

شوهرم اصلا معلوم نیست دوسم داره یا نه رفتاراشو میگم شمام نظرتونو بگید؟

رفتارای خوبش با خانوادم خوبه،حواسش به لباسو خوردوخوراکم هست،۹۰% اوقات تو آشتی پیش قدم میشه،دلش نمیاد بدون من جایی بره تو دوران مجردیش رفیق باز بود ولی الان فقط با دوستای متاهلش رفتو آمد داره که منم بتونم باهاش برم،شب موقع خواب بغلم میکنه حتی اگر قهر باشیم.

اخلاقای بدش نمکـ نشناسه هر کاری واسش کنم یه تشکر درستو حسابی نمیکنه،اکثر اوقات سر چیزای بیخود دعوارو شروع میکنه تو دعوا خیلی بد حرف میزنه،تنبله تو کارای خونه اصلا کمک نمیکنه،خیلی از کارام ایراد میگیره،از خانوادش که ناراحت میشم جای آروم کردنم بهش برمیخوره اصلا پشتم نیست،تو جمع خانوادگی خیلی حواسش بهم نیست همش سرگرم بچه های خواهرشه.به غیر از موقع خواب اصلا اهل بغل کردنو قربون صدقه نیست،رابطش تقریبا سرده هفته ای یکبار رابطه داریم

خیلی گیج شدم تا میخوام امیدوار شم یه کاری میکنه بهم میریزم.نمیدونم با این خصوصیات اخلاقی فقط وابستگیه یا علاقس؟

تعداد رای : 21
نظرسنجی
داره
19
90%
نداره
2
9%

با خودش هنوز درگیر که دوست داره یا نه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ مردی بی عیب نیست

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
2728

البته هیچ زنی هم بی عیب نیستا

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

ی روان شناس بود میگفت مردایی ک تو جمع با زناشون رسمین و تو خونه خیلی صمیمی اینا رابطشون با دوامتره البته شر گفته فک کنم 

بحرحال از بحث خارج نشیم 

همین که رفیق باز نیستو شبا پشتش بهت نمیکنه و تو رابطه پیش قدمه خب خودش نشون علاقست دیگه 

ببین هییییچ مردی کامل نیست هر کسی ی اخلاقی داره منم جلو شوهرم از خانوادش حرف بزنم ناراحت میشه همه همینجورن اونم تا گله کنه از خانوادم سریع گارد میگیرم ک چرا گفته 

پس همیشه بخوبیایه شوهرت فک کنم هم دلگرم میشی هم باعث میشه خوبیای بیشتری جذب کنی 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه