2733
2739

تازه داشتم از همسایگی با جاری خبیثم راحت میشدم حالا امروز رفتیم یه خونه اجاره کردیم نزدیک خونه ی خوهرشوهرم.اخه گفته بودن از اونا میرن گفتم حتما میرن جای دیگه نزدیک نیستیم حالا امروز شوهرش میگه همونجا می مونیم

بخدا خسته شدم اه

مهمون میاد برام تاالان جاریم اینا رو هم باید مهمون میکردم وگرنع قهر میکردن حالا از شر جاری راحت میشم از ب بعد دردسر خواهرشوهره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چیکار کنم ای خدااااااا چرا زندگی ارومی ندارم همش تنش همش دردسر 

یارانه میدن لایک میکنید ؟؟؟؟😑😑😑

آره منم دوس ندارم اینجور

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرم خیلی حسودتر از جاریمه زبونش هم تند تره اصلا هرچی دلش میخواد میگه سریع😥😥😥😥😥😥منم مظلومم خاک تو سرم کنن

2731
بخدا دلم میخواد زار بزنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

آخی حق داری ..حالا به فال نیک بگیر انقد خودتو عذاب نده خواهر ..شاید خدا یه چیز خوب برات در نظر گرفته باشه  از کجا میدونی 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
آخی حق داری ..حالا به فال نیک بگیر انقد خودتو عذاب نده خواهر ..شاید خدا یه چیز خوب برات در نظر گرفته ...

انقدر سردرد دارم سرم داره میترکه😭😭😭