2733
2734

نمیدونم چون با اینکه شوهرم میگه دوستت دارم ولی من احساس میکنم نداره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند وقته ازدواج کردین

چندسالتونه

ایا از اول چنین بوده

شغل همسرتون چیه

رفتار شما چجوریه باهاش

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

چرا نشه

ميشه عزيزم توي نت مطلب راجبش سرچ كن

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2738

اول بگو ببینم جه مدلیه که میگی بی توجه شاید اصلا مخبت کردن بلد نیست باید یادش بدی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

اگه تازه هزدواج کردین احتمالا هنوز بلد نیست چطور باید علاقه شو نشون بده.

چیزی که اونا تو ذهنشون دلرن با ذهنیت و خواسته ما خیلی فرق داره

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
به منم میگه دوست دارم چند وقت ی بار ولی رفتاراش اینو نمیگه

چقدر ما خانم ها بیچاره ایم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

یکی از بچه های نی نی سایت یه کانالی معرفی کرد عاالیه.. اینه تو تل گرام.. پر از نکات و سیاسته که یه روانشناسه مینویسه:

sedayehamdel@

خدا خیر بدش خییلی نکاتش به درد من خورده. حتمااا مطالبش رو بخون همسرت و زندگیت بهتر میشه مثل زندگی من

توضیح بده ببینیم چه جوری بوده و چه جوری شده و رفتارش با بقیه مثلا خانواده خودش چه طوره؟ 

اصلا ازم تعریف نمی کنه 

بهم نمیگه که دوس دارم تو رابطه ج چطور باشی

یا نمیگه فلان لباس رو دوس دارم بپوشی 

اگه عیب نزاره تعریف هم نمی کنه

ولی دیدم که از بقیه تعریف کنه همین چند روز پیش به برادر زادش گفت گفت چه خوش تیپ شدی

2706