2726
عنوان

خانوما شام چی دارید+عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1426 بازدید | 104 پست
چن نفر ب اینا اونخ؟

چی عزیزم؟؟متوجه نشدم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول قورمه سبزی

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2728

نوش جون همگی باشه عکس داشتین بفرسید 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
تو یکی و ازت نمیگذرم

کی؟

چی عزیزم؟؟متوجه نشدم

😂منظورم چند نفر قراره اینارو بخورن؟

منو شوهرم و مادرو پدر و خواهرشوهرم میریم بیرون دوتا مرغ غول پیکر میبریم بازم کم میاد.البته اونا پدرومادرشوهرم عین چی میخورن

شما چن نفرین؟

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
این شام من وایسادم شوهرم بساط سالاد بیاره درست کنم بریم پارک بخوریم از انور بریم درمونگاه سه تا امپو ...

خدا بد نده امپول چی

2706