2726
عنوان

اشکال از منه خره یا اوناااا؟

354 بازدید | 28 پست

خواهرم خیلی وقتا باهام دردودل میکنه و ازم میپرسه که مثلا شوهرم اینجوری گف چی جوابشو بدم یا مثلا میخام این موضوعو بهش بگم چجوری بگم همیشههه بهش راهکار میدم و میگم اینجوری رفتار کن ولی بعدش که ازش میپرسم خب کاری که گفتمو کردی نتیجش چی شد کلی دعوا راه میندازه که به تو چه ربطی داره چرا دخالت میکنی!!!من فقط نتیجه رو میپرسم که مثن اینجوری گفتی چی گفت!!!!!بار اخری دراومد گف همش میخای ازمن حرف بکشی تو من هیچی نمیگم!!!!!!!!! بعد محلش که نزارم باز دوباره مساد تعریف میکنه و راهکار میخاد یه خاهر دیگم دارم دقیقا اینکارو میکنه اخهه منه احمق چیکارکنم یعنی باهاشون حرف نزنم؟وقتی سوال میپرسن محلشون نزارم؟ چجووور رفتار کنم اخه 

وقتی میگم بهش به خودت مربوطه میگه هاااا چته تو باز خودتو گرفتی باشه نخاستیم باباو این حرفا 

حتی از احترامی که به خانوادشون میزارم بعدا میبینم یه برداشت اشتباه میکنن میگن خاستی خودتو نمیدومم چی چی جلوه بدی 

هروقت کارشون گیره منو میندازن جلو اخرشم میشم دخالت کنه فضول پس چه غلطی کنم اخههههه اگرم از اول بگم به من چه ناراحت میشن جوری دیگه اذیتم میکنن توروخدا یکی بگه رفتار درست با اینا چجور رفتاریه دیگه خسته شدمممممم خیلی دوسشون دارم ولی حس میکنم اونا نه اونا هرکدوم فثط به فکر خودشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم دیگه هیچ راهکاری نده مهم نیس میخوان بگن خودتو گرفتی تو نده و چیزی نگو یکسریا کلا طلبکارن باس بذاریشون به حال خودشون

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2728

ایندفعه گفتن بگو به حرفای دفعه قبلت فکر کردم راست میگی من نباید دخالت کنم درست نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

اشکال از توعه ازاین جهت ک زیادی مایه میذاری اومد حرف بزنه بگو ب من ربطی نداره گفتم خودتو میگیری بگو آره همینی ک هس بهمین راحتی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706