2737
2734

منظورم ترنس 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 

ندومبه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گناه دارن دست خودشون نیست ک...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

بعضیاشون دست خودشونه الکی می کنن این خط این نشون

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738

منظورم مثلا بیرون رفتنو اینا یا مثلا فکر کن یه مردی چیزی ببین یهو جلو باباهه لوندی کنن وای تصورشم وحشتناکه 

خودشون خیلی زجر میکشن و خیلی هم حساسن و شکننده...

به اندازه کافی زندگی براشون سخت هست ما سخت ترش نکنیم...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

ترنس ها كه بحث شون جداست و من خودم رو در حدي نميبينم كه در موردشون حرف نظر يا قضاوتي بكنم اما منم هميشه به اين فكر ميكنم اين پسرايي كه قشنگ ابرو برميدارن ارايش ميكنن موي دست و پاشون رو ميزنن چطور روشون ميشه سرسفره بشينن و تو چشم پدر مادرشون نگاه كنن اخه خيلي بده اصلا ابهت مردانه ندارن

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
چقد از عنوان تاپیکت بدم اومد ببخشید البت....ه

الان تو اینستا دیدم ماشالله .یهو به ذهنم سید .کلی آرایش خوشگل .از دخترا قشنگترن

2706