2703
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

@فاطمه2000a   سلام فاطمه جان من تازه تاپیکت رو خوندم .

عزیزم یاد بگیر ک وقتی شوهرت توی این حالته و از دستت عصبانیه و کاملا مقصر تو بودی.. فقط ب حرفاش گوش کنی و بری پیشش بشینی و دستشو بگیری و بگی واقعا معذرت میخوام کار من اشتباه بوده .تو ک میدونی من اهل اینچیزا نیستم ..اینا شوخیای مسخره دوستانه است .من اینجوری پیش دوستام از تو بد میگم که زندگیمونو چشم نزنن تورو چشم نزنن.یا وقتی رفت داخل اتاق چند دقیقه بعد بری پیشش بخوابی بگی من کجا بهتر از تو رو پیدا میکنم ..و باز هم معذرت خواهی کنی.نه اینک توام بری تو اتاق جداگونه و بزاری شوهرت همونطور ناراحت بخوابه در حالی ک کاملا مقصر تو بودی حتی با وجود فریاد ها و حرف های شوهرت بازم تقصیر تو انقد زیاد هست ک کم نشه .

بعدم اخه دختر خوب چرا گفتی شمارشو برام بفرست؟حدااقل میگفتی خود دوستت عکسش رو برات بفرسته دیگ شماره چرا.

فاطمه جان بزار رک بگم گمون نمیکنم شوهرت دیگ میلی به ادامه زندگیتون داشته باشه پیش مشاوره ام رفته و حتما اونم بش گفته ک انتخاب شما برای هم اشتباه بوده .

فاطمه جان مطمئنن اگ ب رفتار و اخلاقی ک داری(در هر حالتی طلبکار و مدت زمان کوتاهی پشیمون)

مردت رو از دست میدی .

اگر هم وقعا میبینی ب درد هم نمیخورید و اذیت هستی برو زندگی جدید تشکیل بده اونم برحست تجربه ای ک داره بخاد زن بگیره اول همه چیز خانواده و شرایطشو شفاف به طرفش میگه و دیگ ام انقد اعصاب خوردی نداره ک تو سن 35سالگی حس 90سالگی داشته باشه.

حرفام تلخه فاطمه عزیزم اما واقعیت همینه ..درصد اینک اون زن بهتری پیدا کنه خ زیادتره تا اینک تو شوهری بهتر ازین اقا پیدا کنی .چون اون منطقیه اما تو همواره حق بجانبی.

البته حق هم بهت میدم ..چون یه جاهایی کوتاهی کرده و زندگی دونفره تون رو مختل کرده تو خیلی چیزا روی دلت سنگینی میکنه ک همشون توی رفتارهای بعدیت و حس حق بجانبیت تاثیر داره .

بهر حال باید حسرتای گذشته رو دور بریزی و وایسی روبروی زندگیت و از خودت بپرسی من از زندگیم چی میخوام؟ هر جوابی ک میدی رو همون رو دنبال کن .

من هروقت ب کوتاهی هایی ک همسرم برای جشن عروسیم کرده فکر میکردم (بخاطرشون 6ماه اول دعوا داشتیم) همین کارو انجام میدادم ..جوابمم این بود ک شوهرم رو میخام .اخه خیلی اخلاقش خوبه الحمدالله .و مهمتر اینک بابت همه اون کوتاهی ها پشیمونه و عذر خواسته.پس من دیگ چی میخام از زندگی.

خیلی از شوهرا نه میدونن پشیمونی چیه نه عذر خواهی.

ان شالله موفق باشی.

تگ کن منو تو تاپیکات

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
@فاطمه2000a   سلام فاطمه جان من تازه تاپیکت رو خوندم . عزیزم یاد بگیر ک وقتی شوهرت توی این ح ...

سلام عزیزم ممنون ازحرفات هرچندخیلی تلخ بود...نمیدونی چ حالی دارم حس ازدست دادن خیلی فاجعست خداکنه هیچ کس جای من نباشه

بویِ روزهای خوب می آید...
سلام عزیزم ممنون ازحرفات هرچندخیلی تلخ بود...نمیدونی چ حالی دارم حس ازدست دادن خیلی فاجعست خداکنه هی ...

فاطمه حان شوهرت چوار کرد اشتی تکردین؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

علی خیلی عصبی ودل خور...

انگاراز دلش در ک نمیادهیچی داره آتیشش تندترم میشه اصلافکرش ونمی کردم ب اینجابکشه...امشب باز باهم صحبت کردیم حرفای دلش وزد منم بهش حرفامو زدم...

گفت هیچ وقت تو زندگی همراهیش نکردم همیشه بهونه گرفتم گفت درکم نکردی هرکار کردم ک متوجه شه من شرایطم متفاوته بابقیه پسرای دور وبرت امانخواستی بفهمی...گفتم خیلی بی انصافی واقعابرای خودم متاسفم ک این همه پا ب پا ی دلت همراهیت کردم هرچی پول برامامانت وخواهربرادرت خرج کردی بالبخند رد کردم اما حالا مخکومم کردی ب اینکه نمیفهممت واقعا ک قدرنشناسی...گفت لطف کن این وبرای ابد تو زندگیت یادبگیر ک کار خیر و تو بوق وکرنا نکنی منم هررررکاری کردم براخانوادم وظیفم بوده گردنم حق دارن کمتر این حرفاروتکرارکن بهت میگم‌درک نداری چون شرایط زندگیت بامافرق داشته بخدابهت حق میدم نمیتونی بی پولی ویتیمی رو درک کنی نمیتونی اون روزایی ک من مجبورشدم برم جنوب براخرج شکم خانوادم وکلی ستم کشیدم ودرک کنی چون صبح باالتماس از خواب بیدارشدی رفتی مدرسه وظهربرگشتی توخونه ی گرم ونرم...نمیتونی زهرارو درکش کنی ک چقدر تودوران ابتداییش خجالت نداریمون وتومدرسه کشیدحالاک خدابمن لطف کرده میگی چرا پول مون وبدیم بهشون؟؟؟گفتم تو هرچی دلت میخوادمیگی دنبال بهونه ای ازمن خسته شدی وگرنه اگه یه ذره انصاف داشتی خوبیامم میدیدی...دلم از دستت خون هیچ وقت حرفات ویادم نمیره تویه آدم ازخودراضی و بی منطقی...گفت بس کن لطفاا دست پیشم نگیرپس نیوفتی صدبارگفتی از ازدواج بامن پشبمونی نمونشم توچتات بادوستت بخدا دنیارو سرم خراب شدوقتی دیدم وقتی حسرت سرنگرفتن ازدواجت بایه آدم دیگه رومیخوری خوردشدم فاطمه نمی دونم درک میکنی خوردشدن یه مردچ جوری یانه؟گفتم من چندباربگم حرفام از رو حرص بوودک باورت بشه؟گفت دلم میخوادباورکنم امانمیتونم چون چندین بار درچندین موقعیت این وگفتی ک من ونمیخوای وپشبمونی حالام دیرنشده توسنی نداری

2714

عشق یه طرف ام بی فایدس من خودموبرای توبکشمم تهش تویه بهونه جدیدمیگیری من نابودشده ام این وبدون من خیلی باخودم کلنجار رفتم تااین حرفوبهت زدم فکرنکن همینجور راحت ب زبون دارم میارمش اماتنها راه ما جداییه چون توکنازمن اون حس خوشبختی رونداری حالام بیابی سروصداکاملا دوستانه تمومش کنیم اگرم تحملم برات سخت من میرم خونه مامانم تاروز موعود اگرم ازتنهایی میترسی بروخونه بابات(تموم این حرفارو بایهدبغض میگفت)گفتم باشع میرم فقط دیگه صدات ونشنوم خواهش میکنم صدات ودیگه نشنوم ازخودراضی مغرور ...توازخداته من توزندگیت نباشم من شدم عروسک خیمه شب بازیت فقط اشک میریختم ازاون موقعم تواتاق خودموحبس کردم واشک میریزم نمیدونم چ جوری بگم حال بد مو ک درکم کنی خواهش می کنم دعام کن نمیدونم کی رو لعنت کنم برااین‌بخت بدم...همش باحسرت نگاه زندگیم می‌کنم نگاه درو دیوارمیکنم میگم یعنی من قراره برای ابدازاینحابرم؟ب جان بابام میشینم عکسای علی رونگاه میکنم جز ب جز صورتش نگاه می کنم اشک میریزم میگم وای چقدر دوسش دارم یعنی من بایدحسرت این آدم وتاابدب دل بکشم...؟وای چی بگم برات ازکجابگم

سلام عزیزم ممنون ازحرفات هرچندخیلی تلخ بود...نمیدونی چ حالی دارم حس ازدست دادن خیلی فاجعست خداکنه هی ...

عزیزم از همینجا میتونی جلوی خراب شدن زندگیتو بگیری هنوز دیر نیست اگر بخودت بیای .ان شالله درست میشه فدات تلاش کن ک بعد ها مدیون خودت نباشی. 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 

ایکاش تف بنداری به صورت اون دوست عوصیت مطمئن باش نیت شومی داره برا زندکیت چون شوهرت برا هر زنی یه ایده ال کامله چشم نداره شوهرتو ببینه برات زتدگی هدب ساخته 

ارتباطتو باش قطع کن

الانم برا نجات زندکیت دیر نیست

گاهی باید عرورو زیرپا گداشت

شوهرت میدونه پاکی ولی عرورشو جریحه دار کردی که جلو دوستت از یه مرد دیکه حرف زدی و اونو بدجلوه دادی

عزیزم از همینجا میتونی جلوی خراب شدن زندگیتو بگیری هنوز دیر نیست اگر بخودت بیای .ان شالله درست میشه ...

خدانکنه عزیزم حرفایی ک نوشتم وبخون تاحالاعلی اینجوری نبوده کوتاه نمیادشمشیرو از رو بسته

خدانکنه عزیزم حرفایی ک نوشتم وبخون تاحالاعلی اینجوری نبوده کوتاه نمیادشمشیرو از رو بسته

تو کوتاه بیا معدرت خواهی کن برو بعلش اطهار تدامت کن اخه اینجور که میگی تو همش جلوش وای میسی کارد میگیری گارد نکسر اشتباهتو قبول کن ازش بخواه ببخشدت یه فرصت به این زندگی بده بعدهااا به این روزات میخندی 

ایکاش تف بنداری به صورت اون دوست عوصیت مطمئن باش نیت شومی داره برا زندکیت چون شوهرت برا هر زنی یه ای ...

یعنی انقدراشک ریختم ک خدامیدونه فقط صبح ک علی رفت سرکار باصدای بلندضجه میزدم فقط حس آدمی روداشتم ک دارن عزیزشوخاک میکنن یعنی دو روزه خوراکم شده اشک دلم داشت میترکیدصبح رفت سرکاراماانگارمن آدم نیستم بخدا الان ک دیگه علی آدم حسابم نمیکنه این حرفازومیزنم ک نگیدپز میخوام بدم یعنی از گل نازک ترنمی گفت بهم کفشاموجلوپام جفت میکرداماحالاجواب سلامم وب زورمیده قشنگ میگه طلاق من دارم دق می کنم خواهش می کنم براآرامشم دعاکنیدبچه ها

2706