2410
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
اصلااااا حس خوبی ندارم وقتی میبینمش بخاطراون اتفاقات...واینکه بی دلیل دلم پرازشک شده نسبت ب علی

منم همون شب بهت گفتم اگه می خوای هی تا آخر عمر سرکوفت بزنی همون فردا برای خودت مسئله رو روشن کن 

الان واقعا شک داری 

چرا صحبت نکردی با همون زنه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همون شب بهت گفتم اگه می خوای هی تا آخر عمر سرکوفت بزنی همون فردا برای خودت مسئله رو روشن کن  ...

زشت بودبرم حرف بزنم آبروشوهرم میبردم کلی غصه خوردک بی اعتمادبهش تازه...ذهنم‌امادرگیرشده جاریم خوشگل نیست معمولی اماخووووش هیکل لباساشم راحته واقعاوقتی جلوعلی راه میرم تومرزسکتم میدونم حرفام خجالت آوره امادست خودم نیس

بویِ روزهای خوب می آید...
زشت بودبرم حرف بزنم آبروشوهرم میبردم کلی غصه خوردک بی اعتمادبهش تازه...ذهنم‌امادرگیرشده جاریم خوشگل ...

داغون شدی رفت دختر 

من می دونستم تهش این میشه 

واسه همین اون شب اصرار داشتم چیزی نگی به علی و تا واسه خودت ثابت بشه بی گناهیش

الانم تو خودت می خوای خودت و عذاب بدی 

لااقل رفت و آمدت  و کم کن با جاریت  

چرا  انقدر روش حساس شدی 

به نظرم زندگی تو خراب  داری می کنی 

هم  می خوای شوهرت خجالت زده نشه 

هم جاریت 

هم  هیچکس نفهمه 

خودت آخر نابود. میشی 

اون چه مشاوره ای هست تو می ری  که بلد نیست روشنت  کنه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2720
داغون شدی رفت دختر  من می دونستم تهش این میشه  واسه همین اون شب اصرار داشتم چیزی نگی به ...

داغووون ک چ عرض کنم ناابودم...نمیدونم واقعاخودمم سردرگمم هنگمممم کلااااافم...

مشاورم همش حق وب علی میده واقعاآدم ابلهیه 

داغووون ک چ عرض کنم ناابودم...نمیدونم واقعاخودمم سردرگمم هنگمممم کلااااافم... مشاورم همش حق وب علی ...

اون مشاور مزخرفت  و عوض کن 

چقدر گفتم اون شب به علی نگو 

حال الانت و پیش بینی می کردم 

ببین عزیزم تجربه ۱۵ ساله زندگی بهم میگه 

هیج کس غیر خود آدم نمی تونه به خودت کمک کنه

ببین چی حالت و بهتر می کنه 

همون کار و بکن 

حتی اگه فکر می کنی گذشت حالت و بهتر می کنه گذشت کن 

یادت. باشه این تویی  که شوهرت و می تونی تو دستت بگیری 

اون مشاور اگه عاقل بو.د اول وضعیت زندگی تو روشن می کرد

اون مشاور مزخرفت  و عوض کن  چقدر گفتم اون شب به علی نگو  حال الانت و پیش بینی می کر ...

آره عزیزدلم یادم گفتی...

دعا کن فقط ب اون جایی نرسه ک زبونم لال کارب جدایی بکشه...مامانم میگه تودعایی شدی شوهرت خوبه امادرکم نمیکنن

آره عزیزدلم یادم گفتی... دعا کن فقط ب اون جایی نرسه ک زبونم لال کارب جدایی بکشه...مامانم میگه تودعا ...

تو دعایی نشدی 

تو دل چرکین شدی 

خدا از اون. جاری بی فکرت نگذره  

بهتره یه مسافرت بری حال و هوات عوض میشه 

این و یادت بمونه معجزه زندگی هر کسی خودشه فقط خودش 

به  خودت به خدای خودت ایمان داشته باش 

یادت نره چی بهت گفتم 

تو هر شر خدا یه خیریه  

برات دعا می کنم 

امیدوارم حالت هر روز بهتر  از دیروز بشه 

2714
اون مشاور مزخرفت  و عوض کن  چقدر گفتم اون شب به علی نگو  حال الانت و پیش بینی می کر ...

اون شب به علی جی گفته فاطنه من اوتوتاپیکشو تدیدم؟؟

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

دختر انقدر حرص نخور پیر میشی منم سر یه مسایلی از جاریم و مادر شوهرم دل چرکین بودم سرد برخورد میکردم بدجور بعد شرایطی پیش اومد هرچی تو دلم بود رو گفتم تاقبلش خیلی خودخوری میکردم نسبت به اسمشونم حساس بودم اصلا نمیخواستم ریختشونو ببینم اصلا تفتصاح داشتم روانی میشدم وقتی حرفانو گلایه هامو گفتمشون اصلا سبک شدم باور میونی انقدر اروم شدم که نگو توهم اگع ارومت میکته همینکارو کن

آره عزیزدلم یادم گفتی... دعا کن فقط ب اون جایی نرسه ک زبونم لال کارب جدایی بکشه...مامانم میگه تودعا ...

فاطمه کامنت قبلیمو بخون گلم

2706