2410
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرشوهرم ب شدددددت عاشق شوهرمه واسه اونه ک هوامنم داره

همین که حالیشه به خاطر داداشش احترام زنش داشته باشه خیلی خوبه.ببین نمیتونی یه کاری کنی خونه مادرشوهرت بدن اجاره یه ساختمون دوطبقه بگیرن که باهم باشن.اینجوری نسترن همیشه یه سینی چای میوه براش ببره حالش جا بیاد😂

همین که حالیشه به خاطر داداشش احترام زنش داشته باشه خیلی خوبه.ببین نمیتونی یه کاری کنی خونه مادرشوهر ...

مادرشوهرم درکل خوبه هاامانمیدونم چراانقدرعشق اینوداره براش کارکنی کلاازاولم هرکی کارمیکردمیگفت فلانی خیلی کاریه اصلایکی از ملاکای دوست داشتنش کارکردنه طرف مقابل😂خخخخ آره یه جازندگی کنن کاراشوانجام بده براش

بویِ روزهای خوب می آید...
2456
خواهرشوهرم ب شدددددت عاشق شوهرمه واسه اونه ک هوامنم داره

اتفاقا خودتو دوست داره عزیزم و گرنه من یه دایی داشتم خیلی دوسش میداشتم ،ازدواج که کرد انقدر از زنش بدم میومد ،خیلی دختر خوبی بودآ ،امامن دلم نمیخواست داییم دوسش داشته باشه،البته الان خیلی دوسش دارم اون زمانم بچه بودم دبیرستان اینا بودم

اتفاقا خودتو دوست داره عزیزم و گرنه من یه دایی داشتم خیلی دوسش میداشتم ،ازدواج که کرد انقدر از زنش ب ...

الهی عزیزم...خداکنه دوسم داشته باشه یکی ام یکیه من وبخواد😂

ازدیشب ک حرفامونوزدیم و  امروز ک علی ناهاراومدوکنار هم آرامش داشتیم انقدرخوراک پیداکردم...قشنگ شدم مثه دیوِ دوسرسیرنمیشم انگار علی امروز میگفت همش غصه چیزی نخوردنتومیخوردم اماحالادارم نگرانت میشم دیگه خخخخ😁سرسفره ک فقط مادرشوهرمونخوردم فک کن...من ک هیچی دلم نمیخواس این همه بخورم خیلیه...واقعااین اعصاب چکاراک باآدم نمیکنه میتونه هم ب خوراک درت بیاره هم ازخوراک بندازتت

2714
الهی عزیزم...خداکنه دوسم داشته باشه یکی ام یکیه من وبخواد😂 ازدیشب ک حرفامونوزدیم و  امروز ک ع ...

آره بابا این اعصاب لعنتی بد چیزیه ، حالا دختر مواظب باش ازون ور بوم نیافتی   

آره بابا این اعصاب لعنتی بد چیزیه ، حالا دختر مواظب باش ازون ور بوم نیافتی    

حالامن ب علی میگم تعادل ندارم خودم ازاون بدترم...باذوق زنگ زدم مامانم گفتم اوووه انقدخوردم دارم میترکم دعوام کردگفت بایدب قاعده بخوری نه ک پرخوری کنی😐ضایع شدم رفت گفتم لابدالان ذوقمومیکنه😂

2706