2726
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاو ...

فاطمه این فکرو نکن من دخخرداییم عروسی خواهرش ۷ ماهه بود انقد قشنگ شده بود هنوزم ک کلی از عروسی خواهرش گذشته هر عروسی ای میریم همه همش یاد بارداریش میوفتن میگن از همه قشنگتر بودی.چون باردارا با شکمشون هم بامزه ترن هم تک ترررر

میتونی اینجوریم بهش فک کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط بهت بگم رو خودت کار کن و الکی دعوا با شوهرت راه نندازی که بقیه بشن آدم خوبه و تو آدم بده و ...

آره دوست مهرربونم خودمم ب این نتیجه رسیدم ک دعوا گریه هیچ کاری روبرام پیش نمیبره...علی میگه وقتی باگریه وصدای بلندبامن حرف میزنی من صداتونمی شنوم...😐

بویِ روزهای خوب می آید...
فاطمه جان به نظرم همسرت میخواسته دل شما رو خنک کنه که این فصل سال فرستادتشون کیش وگرنه این همه جا.&n ...

نه عزیزم فکرنکنم اصلاب این موضوع فکرکرده باشم...عزیزم ب قول یکی ازکاربرا پاساژاومرکزخریداش ک خنکن تفریح گاهاشم ک بلیط میدی میری جای خوبش

2728

فاطمه شوهرت خیلی اقاست زیاد ناراحت نشو زندگی رو بکام هم تلخ نکنین عزیزم صبور باش جلو جاریتم به شوهرت محبت زیاد کن  و اخم نکن که قلقتو بگیره گلم.

برایت آرزو میکنم وقتی دوباره هوای آسمان من بــه ســرت زد آسمانت بگیرد 
مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاو ...

من عاشق تیپای زنای حاملم تو عروسیا خیلی ناز و بانمکن اصلا تیپشون محشره بخدا یکی از فانتزیام اینه که تو عروسی نزدیکانم حامله باشم بحدودا هفت خشت ماهه که شکمم بزرگ‌شده باشه قشنگ 😄😄😄

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
نه عزیزم فکرنکنم اصلاب این موضوع فکرکرده باشم...عزیزم ب قول یکی ازکاربرا پاساژاومرکزخریداش ک خنکن تف ...

سلام فاطمه جون.

تو خیلی خوش قلب مهربونی،به نظر من جاریت اصلا این خصوصیات تچ رو نداره برای همین حسودی میکنه بهت😎

با همین فرمون برو جلو بزا خوب چزونده شده،اصلا شان خودتو در حد اون نیار پایین.

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
فاطمه شوهرت خیلی اقاست زیاد ناراحت نشو زندگی رو بکام هم تلخ نکنین عزیزم صبور باش جلو جاریتم به شوهرت ...

ممنون عزیزم ازنظرلطفی ک داری توکلم بخداست ک زندگیم روز ب روز گرمترشه

من عاشق تیپای زنای حاملم تو عروسیا خیلی ناز و بانمکن اصلا تیپشون محشره بخدا یکی از فانتزیام اینه که ...

ای جووونم عزیزم الهی ک ب فانتزیته بامزت برسی...دیدگاهتودوسدارم

سلام فاطمه جون. تو خیلی خوش قلب مهربونی،به نظر من جاریت اصلا این خصوصیات تچ رو نداره برای همین حسود ...

سلام عزیزدلم فدای تو...خودت خوبی ک منوخوب میبینی براحال دلم دعاکن🌹

یبار که جاریت در مورد سن و سال و بچه داری حرف زد بگو زن با زاینان شکسته تر میشه پخته تر میشه قبافش بزرگتر دیده میشه حالا برامت که خوب میشه با علی جور میشم ولی برا خو که همسنشی زایمان کنی چندین سال از شوهرت بزرگتر دیده میشی خخخخخخ

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
یبار که جاریت در مورد سن و سال و بچه داری حرف زد بگو زن با زاینان شکسته تر میشه پخته تر میشه قبافش ب ...

اتفاقا نیم ساعت پیش داشتم باهاش تلفنی صحبت می کردم زنگ زدگوشی علی😐منم کنارش بودم دیگه گفت گوشی روبده فاطمه جون صداشوبشنوم بیست وچهارساعت نشده ازتون دورم امادلم تنگ شده براتون...پیش خودم گفتم توک راست میگی...🤔

رفتی خونه مادرشوهرت؟بهش گفتی که جاریت اینجوری بهت گفته؟

آره عزیزم رفتم اتفاقا بعدشام میخواستم بگم ازقضا بحث جاریم پیش اومد یعنی بحث این شدک باباش گفته عروسی رو زودارب پاکنید مامان همسرم گفت خیلی جای بچه ها خالیه بهشون عادت کردیما...خیلی ماشالانسترن پخته وزرنگه اگه بودالان بایه سینی چایی ویه ظرف میوه این وسط بودمن اینجوری شدم🙄علی یه نگاهی ب مامانش انداخت نمی دونم ازنگاه علی چی حس کرد ک گفت منظورم ب تو زهرا انقدتنبلی زن داداشت ک تاحامله نبودبچم همه کاری می کردالان توبایدبلندشی خواهرشوهرمم گفت مگه نسترن باکارکردن خودشوعزیزکنه من ازبعضی رفتاراش خوشم نمیادیعنی چی دیشب ب فاطمه گفت تاحالاکیش رفته بودی یانه؟دلم خنک شداینوک گفت علی ام گفت مگه همچین چیزی گفت؟منم سریع گفتم آره تومتوحه نشدی از روی تاسف یه سری تکون دادفقط...انتظارداشتم یه چیزی بگه اما حرفی نزد مادرشوهرمم گفت منظوری نداشته توبین جاریارونمیخوابهم بزنی برودوتاچایی بیار

2706