2703
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
خواهش میکنم عزیز دلم ان شالله ک بکارت بیان . وای چقققد روداره این زن .تو در جوابش چیا گفتی؟این حرفا ...

حقوق برادرش رو بیشتر هم بکنه باز دلش نمیاد از پدربازی دست برداره. بحث حقوق نیست اصلا این فداکاری ها رو نکنن آرامش پیدا نمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم نمیتونستم دهن ب دهنش بزارم گفتم حالامیگن فاطمه منت میزاره خاطره اولین سفرشون تلخ میشه

اتفاقا منت بزار که حساب کار دستش بیاد . به آدم نمک نشناس و بی لیاقت نباید ملاحظه کرد. 

حقوق برادرش رو بیشتر هم بکنه باز دلش نمیاد از پدربازی دست برداره. بحث حقوق نیست اصلا این فداکاری ها ...

از وقتی ک زن گرفته انداره نصف حقوقی ک مبگیره ام کارنمیکنه عزیزم

بویِ روزهای خوب می آید...
2720
عزیزم ممنون ک این همه تایپ کردی فدای دستات...اتفاقا هم الان رفت سرکارمنم اومدم سایت...مثل اینکه بابا ...

خواهش میکنم عزیزدلم واقعا دوسداریم حل شه مشکلت .از جهتی ام بهتره الان عروسی رو بگیرن سال دیگ میدونی چقد قیمتا بالا میره شوهرت باید بیشتر خرج کنه خخخ.

قشنگ از الان هم پیشنهاد اینک نزدیک خونه مادرش اینا خونه بگیرنو ب شوهرت بده بگو اینجور دیگ نگران تنها بودنشون نیستی .بعدم هرجوری ک اونا برا داماد خرج کردن ماعم همونجور جبران میکنیم .بعدم اینا ک میخواستن به فاصله دو سه ماه عروسی بگیرن خب عقدو عروسی رو یکی میکردن 😒

خودتم از الان دنبال مزون باش ک یه لباس بارداری خیلی شیک بگیری ان شالله، ک بدرخشی .

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
خواهش میکنم عزیزدلم واقعا دوسداریم حل شه مشکلت .از جهتی ام بهتره الان عروسی رو بگیرن سال دیگ میدونی ...

مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاول قراربر عیدب بعدبوده عروسی نمیدونم چی شده یهوزده ب سرشون ...فقط واحد رو ب رو ما نیادهرجاااا میخوابره اصلاتالار الان ب سختی پیدامیشه بایدزودتربرن نوبت بزنن خونشونم کرایه کنن والا الکی ک نیست

مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاو ...

اره  بابا خیلی کارا باید انجام بدن .نه اصلا زیر بار این نرو ک بیان واحد روبرو .ب شوهرت بگو دوری و دوستی اگ میخای رابطه ها بر جا بمونه اصلا فکر اینک نزدیک ما باشنو دور کن از سرت .

ب این خاطرمیگم کنار مادرشوهرت بگیرن ک وقتی خاهرشوهرت ازدواج کرد شوهرت نگه بریم با مادرم زندگی کنیم یا حدااقل داداششم مسئولیت فرزندی رو بجا بیاره .

اتفاااقا من از زن حامله ک شکمش بالا اومده انننقد خوشم میاد خیلی ام لباسای بارداری نازن 

2714
اره  بابا خیلی کارا باید انجام بدن .نه اصلا زیر بار این نرو ک بیان واحد روبرو .ب شوهرت بگو دوری ...

خوبه خونه یه مراسم ساده بگیرن وتامام😎آی ام بدجنس

ولی کلی کار هست حالانزول اجلال کنن از کیش تشریف بیارن برن دنبال کاراشون اگه زندگیموازهم پاشیدم نمیزارم بیان رو ب روما...شوهرمم اجارش نمیده خیالم راحت شه...آخه کابینت نداره هعی امردز فردامیکنه براکابینت زدن

خوبه خونه یه مراسم ساده بگیرن وتامام😎آی ام بدجنس ولی کلی کار هست حالانزول اجلال کنن از کیش تشریف ب ...

خخخخ اره عروسی رو توی خونه بگیرن همه این حرص خوردنارو بشوره ببره 😁😁😁خانواده شوهرت میدونن اون واحدم برای شماست؟ 

@mehrabam     @نگار24     @زهییی     عزیزای دلم پیگیربودیداینج ...

عزیزم فقط بهت بگم رو خودت کار کن و الکی دعوا با شوهرت راه نندازی که بقیه بشن آدم خوبه و تو آدم بده و شوهرت نصبت بهت دلچرکین بشه، دیشبو عالی بودی دختر با همین فرمون برو جلو و فقط به فکر آرامش خونه و زندگیت باش، یه کاری کن شوهرت لحظه شماری کنه واسه اینکه کارش تموم بشه و بیاد خونه ،نه اینکه استرس اینو داشته باشه که الان بیاد خونه دوباره جنگ اعصاب داره

2706