2726
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
چرا جواب ندادی بگی حالا شوهرم گفته من باردارم شمارو بفرسته تنهایی وگرنه میخواست برا خودمونم بگیرع

عزیزم نمیتونستم دهن ب دهنش بزارم گفتم حالامیگن فاطمه منت میزاره خاطره اولین سفرشون تلخ میشه

بویِ روزهای خوب می آید...
دعوا چرا با لبخند اینجوری حساب کار دستش میاد میفهمه یکی بزنه یکی میخوره پس میکشه عقب اون باهرهر و خن ...

عزیزم خودمم خیلی عذاب میکشم ک جواب نمیدم چون بعدش میام خونه وخودخوری می کنم ومیفتم ب جون شوهرم امابلدم نیستم یه حرف سنجیده وب جا بزنم سریع وقتی میام خونه میگم کاش اینجوری گفته بودما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاخی الهی .خیلی خوب حرف میزنه شوهرت .و مهمترین نکته اینه ک خودش میفهمه تورو و درکت میکنه . اما بلد ...

باورت میشه چون خیلی ریلکس وخوب حرف میزنه من اعتماد ب نفس صحبت کردن وندارم باهاش

نباید با کلمات بازی کنه خیلیا فقر کشیدن تو منت نذاشتی سر خانکادش ازش خواستی تورو هم ببینه و اعتدال ب ...

دقیقا متوجه یه نکته مهم شدی شما...اونم بازی باکلمات شوهرم خیلی خوبه امافوق العاده خوب حرف میزنه یعنی ب جرات میگم کمترکسی میتونه جلوی حرفاش مقاومت کنه منم اعتماد ب نفسم نابوده

2728
چقد هدفمنده کاراش کلا برنامه داره برات. اوف باردار شه شوهرت کیلو کیلو گوشتی که میبره براش کم بنیه نش ...

وااای نهههه خدانکنه بخوا ازاون محبتاب جاریم‌بکنه من حس می کنم اون محبتش نسبت ب داداششه منتها ب قول یکی کاربرا من نسبتش میدم ب جارین

برو عزیزم . فاطمه جان بازم روی اینک دنیایی هم خرج مادر و خواهرش کنه مشکلی نداری چون مرد نیستن ک برن ...

عزیزم ممنون ک این همه تایپ کردی فدای دستات...اتفاقا هم الان رفت سرکارمنم اومدم سایت...مثل اینکه بابای جاریم زنگ زده بهش ک قبل ماه محرم این دوتاجوون برن سرخونه زندگیشون ...گفت دخترم گفته بزرگترشون شماییدبراهمین ب شمازنگ زدم من هم از عقدکردگی زیادخوشم نمیادهم اینکه روزگارخبرنمیکنه تابعدمحرم وصفرمعلوم نیست چ قضاوقدری پیش بیادعروسی توفصل سرماهم دردسره...منم کلی فکرم مشغوله...فکرنمی کردم بخوان زودعروسی کنن گفتم یه سال میمونن آخه قراربر عیدبوده

وای فاطمه چرا جواب جاریت نمیدییییییی.ببین خانما خیلی رو سنشون حساسن وقتی میخواد خودش کدبانو نشون بده ...

عزیزم امشب قراره بریم خونه مامانش ...دلم میخوا بهش بگم عروست خیلی بمن حرف سردمیزنه من ب احترام شماچیزی نمیگم

رها رها دیگه یهنی افرینننن ححرفات حرف منه فاطنه جان تو رو خدا بیا حرف بچه ها رو گوش کن عالی راهننایی ...

خوندم عزیزم...ممنون از تاپیکت چ خوبه یکی دیگه برات تاپیک بزنه😁خودم ک میزنم میگن لابدعقده پربازدیدشدن دارم ...😐

خوندم عزیزم...ممنون از تاپیکت چ خوبه یکی دیگه برات تاپیک بزنه😁خودم ک میزنم میگن لابدعقده پربازدیدشد ...

دوس داریم همکی که مشکلاتت حل لشن

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706