2703
2553
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست
خیلی دلش شکسته بود ...من خیلی بدم خودمونمیبخشم...گفت خوردم کردی فاطمه نداری خانوادمومدام میکوبی توسر ...

عاخی الهی .خیلی خوب حرف میزنه شوهرت .و مهمترین نکته اینه ک خودش میفهمه تورو و درکت میکنه .

اما بلد نبوده اعتدال رو رعایت کنه 

ک با همون قول هایی ک بت داد مثلا 3بار مسافرت تنها یبار جمع میشه اعتدال رو بوجود اورد 

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دلش شکسته بود ...من خیلی بدم خودمونمیبخشم...گفت خوردم کردی فاطمه نداری خانوادمومدام میکوبی توسر ...

نباید با کلمات بازی کنه خیلیا فقر کشیدن تو منت نذاشتی سر خانکادش ازش خواستی تورو هم ببینه و اعتدال برقرار کنه. نه اینکه یه روسری خریدی جمله دوم این باشه برا فلانی ام بخر. داره با احساساتت بازی میکنه. بهش بگو مادرت عزت و احترامش به راهه ولی تو دیگه خیلییی از حد گذشتی مگه فقط تو یتیمی کشیدی و فقر؟ کمک کن در حد اعتدال نه افراط منم ادم بدجنسی نیستم. بحث جاری بگو عروسی گرفتی قبول ولی الان وقتشه بذاری رو پای خودشون وایسن هر جا کم اوردن کمک کنی یا راه نشون بدی نه بری بلیط بگیری برا کیش که اونم برات بوس بفرسته.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

بگو به هر حال این اشتباه کردی و منو وارد زندگی کردی که من باید با وحود بچم حرص بخورم تو که انقد وابسته خانوادتی نباید منو وارد میکردی الان که اومدم اعتدال برقرار کن. منم گردنت حقی دارم زنتم. فاطمه دقت کن خواهرش عروس به مادره تنها بشه اسیریییی شک نکن  دیگه خونتون یکیه گفته باشم.نذار با کلمات بازی کنه. جه فایده ایراد کار میدونه کاری نمیکنه؟ بره مشاوره بگه من تعادل ندارم دجار افراط شدم اونم درمانش کنه. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2720
واقعاعزیزم قبول داری محبت بیش ازحدسم ؟

بلههه 

ممنون ازحرفات عزیزم

جاریت متوجه شده که شوهرت از تو مخفی میکنه کمکاشو برا همین داره کیف میکنه چون یه خلا دیده این وسط. داره خودشیرینی میکنه که کارای خوب شوهرت بیشتر شه و اینم تا میتونه بتیغونه و عشق و حال کنه.

من میدونستم این فقط میخواست هم بمن تیکه بندازه هم کدبانوگریشونشون بده منم ک خدای خنگام...یه بارتعریف ...

چقد هدفمنده کاراش کلا برنامه داره برات. اوف باردار شه شوهرت کیلو کیلو گوشتی که میبره براش کم بنیه نشه.خداصبرت بده

خانما من برم شوهرم اومدخونه خوابیدمیام جواباتونومیخونم

برو عزیزم .

فاطمه جان بازم روی اینک دنیایی هم خرج مادر و خواهرش کنه مشکلی نداری چون مرد نیستن ک برن خرج در بیارن اما بزار وقتی میریم خرید فکرت روی من باشه من خودم هرچندوقت یبار برای مامان اینا هدیه میگیرم (ینی این چیزارو بسپار بمن ..بگو بزار من فکر اینچیزا باشم )

ولی برادرش داره کار میکنه بگو  باید به قاعده براشون خرج کنی .برای اینک هم مادرت اینا تنها نباشن خونه شونو کنار مادر بگیرن اینجوری توام(ینی شوهرت) از استرست کم میشه .بعدم بگو من ب چشم پاکی تو ایمان دارم .اما واقعا دلم خلوت با شوهرمو میخاد خالی از استرس و فکر و درگیری چیزای متفرقه... اونوقت وقتی من انرژی بگیرم چند برابر اون انرژ وارد  فضای خونمون و رابطمون با خانواده هامون میشه (فقط کافیه اعتدال رو رعایت کنی وقتی پیش منی بمن و رابطمون فکر کنی .نه اینک بیای از الان با من جروبحث کنیو بمن استرس بدی ک داداشم بیاد خونه روبروی ما بشینن ..یا از الان بشینی غصه اجاره دادن داداشتو بخوری..یا از الان غصه جهاز رو بخوری ..یا دونفره بریم پارک تو فقط فکر این باشی ک مامانت بفهمه غصه میخوره ..یا اینک اونا حوصلشون سر رفته همه باهم بریم مسافرت ...بگو اینچیزاااست ک زندگیمونو از اعتدال خارج کرده وگرنه من کی ازت خواستم خرجشون نکنی یا مسافرت و پارک نبریمشون؟؟ بگو وقتی منک زنتم دیدم اولویتت نیستم ارامش زندگیمون بهم خورد و حساس شدم .اینم باعث شد از بارداریم خوشحال نباشم ولی خدا میدونه چقد حالم خوبه ک بچه تورو دارم و از خدا میخام ک شبیه تو بشه یه مرد مسئولیت پذیر .

فاطمه جان توام واقعا تلاشتو بکن برای بوجود اوردن ارامش تو زندگیتون .حالا ک میدونی شوهرت درکت میکنه توام باهاش راه بیا و توی خونه وقتی ک با هم اشتی هستین واقعا بهش محبت کن از استرسش کمتر بشه و بهت دلبسته تر بشه عزیز دلم .

با جاریت هم خیلی هم کلام نشو هر حرفی ک زد رو با حالت شوخی و لیخند جواب بده اینجوری نمیترسی ک دعوا هم بشه

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
2714

فاطمه جان خیلی نامردی منم دوست داشتم اسکرین ها رو ببینم اینهمه دیشب گفتم نذاشتی باز انروز برای بقیه گذاشتی خوب میگفتی کی میای تا منم بیام تو تایپیک😕😕😕😕😕

خانما من برم شوهرم اومدخونه خوابیدمیام جواباتونومیخونم

وای فاطمه چرا جواب جاریت نمیدییییییی.ببین خانما خیلی رو سنشون حساسن وقتی میخواد خودش کدبانو نشون بده بگو اره عزیزم تو سنت بیشتر باید کدبانوتر باشی یا حرف دیشبش به مادرشوهرت بگو،بگو من علی دوست داشتیم اینا یه سفره دونفره برن خوش بگذرونن براشون بلیط کیش گرفتیم بعد به جای تشکر بهم میگه تو مجردیت کیش نرفتی

نباید با کلمات بازی کنه خیلیا فقر کشیدن تو منت نذاشتی سر خانکادش ازش خواستی تورو هم ببینه و اعتدال ب ...

دقیقا همسر من هم همینطوره. 

خوب حرف میزنه، طوری که از بیان احساس و خواسته های به حقت عذاب وجدان میگیری ولی به موقش خوب عمل نمیکنه. 

منم خواسته هاو احساساتمو به مرور سرکوب میکنم. 

رها رها دیگه یهنی افرینننن ححرفات حرف منه فاطنه جان تو رو خدا بیا حرف بچه ها رو گوش کن عالی راهنناییت میکنن بدون اینکه پرخاشگری کنی یا بی احترامی کنی به شوهرت و خاتوهدش قشنگ حرف درست رو میتونی بزنی با گفتن این راهننایی هایی بچه ها

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2706