2737
2734
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 25193 بازدید | 712 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چی شد حالا؟  من فقط صفحه اولشو خوندم..

قرهر بود بره قهر خونه باباش ولی به باباش نکه اومده قهر ولی به شدهرش بگه اومده قهر تا بلکه شوهرش بحرفش بشه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗
2728
خوب روشش همینه دیگه که انجام دادم😣😣😣

اره ولی لامصب هرکاری میکنم نمیشه

فقط یه بار تونستم تگ کنم😫 دیگه بعداز اون نشد که نشد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من از صب خودمو هی میزارم جای فاطمه همش با جاری و برادرشوهر همه ی خاندانش دعوا میکنم تیکه میندازم قشنگ خل شدم 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...
2738
من از صب خودمو هی میزارم جای فاطمه همش با جاری و برادرشوهر همه ی خاندانش دعوا میکنم تیکه میندازم قشن ...

فاطمه باید به شوهرش بگه به جای اینهمه حمایت حقوق برادرشو بیشتر کنه نه اینکه بی حساب کتاب خرج کنه و وطایف مادر داریشون رو تقسیم کنن همین و به فاطنه بیشتر بها بده تو جمع شوهرش و فاطمه هم خانمانه تر رفتار کنه اگر از چیزی ناراحت شد همونجا نحترمانه حواب بده نه اینکه اخم و تخم و قهر کنه جلو بقیه

بدون امضا😁😁😁😁😑😐🙄😏😇😘😄😃😋🙂🙂🤗😄😎🙂☺😍😗

استارتر لطفا این تاپیکو نترکون تا بیاد بخونه فاطمه .تاپیک قبلش رو قفل کرد نشد کامنت بزارم .

@فاطمه2000a   فاطمه جان من از اول تاپیکاتو میخوندم 

ببین عزیزم اتیش گرفتم ک گفتی دونفره ای نداشتیم با شوهرم ..ب شوهرت بگو این همه میگن جاریم عاقله و مهربون حالا به داداشت بگو ک بعد ازدواج باید تو ی ساختمون کنار مامان اینا زندگی کنی و حقوقتو بیشتر میکنم و نصفی از حقوقت رو بدی برای جهیزیه خواهرت ..بعدم این بلیط کیش رو ک گرفتی میگفتی مامان ایناعم تنهان برای اوناهم گرفتم ک باهاتون بیان ببینم اونوقتم باز عروس خوبیه و رفتارش انقد مهربونه؟؟

بعدم میگی جلوی خواهرشوهرت قشنگ هم رو میبوسن و شوخی میکنن در حالی ک شوهر تو این چیزارو سبکی و زشت میدونست ..حالا مگه برای برادرش جای پدر نیس؟داداششو بکشه کنر بگه جلو خواهرمون رعایت کن زشته .بعد ببینیم جاری جان وقتی بخاد تنها یه گوشه بشینه دور از شوهرش ک خدا نکرده خواهرشوهرش ک مجرده حالی ب حالی نشه بازم عروس مهربونی میمونه؟

مادرشوهرتم وقتی بهت میگه به پسرم اخم میکنی بگو والا مامان جان من میومدم اینجا حق اینکه با شوهرم حرف بزنمو کنارش بشینمو شوخی کنم نداشتم اصلا با این اخلاقش ک هی میگفت زشته زشته منو بهم ریخت مگه من میخاستم جلو چشم اونا چکار کنم ؟

بعدم این حرف رو حتتما ب جاریت ک گف مرد اگ رابطه نخاد شاید مشکل از زنشه یبار دیگ ک سر حرف باز شد بگو وای شوهرم خیلی ذوق میکنه ک زن جوون تر از خودش گرفته میگفته همیشه دوسدارم ترگل ورگل  باشی برام .یا بگو مردایی ک زن ترگل ورگل میگیرن خیلی شیطونن(ینی شوهرت خیلی بت اهمیت میده)

بعدم برای بچه داری بگو هیچکس از تو دل مامانش بچه داری رو یاد نگرفته بعدم خیلی نمیخاد درگیر من و بچم باشی اذیت کنی خودتو(با خنده)

فاطمه جان لطفا تاپیک میزنی منو تگ کن .من تاپیک جدیدتو ندیدم چرا میترکونی؟

عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم 
2706