1345
1273
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 20916 بازدید | 663 پست
خواهرشوهرم ب شدددددت عاشق شوهرمه واسه اونه ک هوامنم داره

همین که حالیشه به خاطر داداشش احترام زنش داشته باشه خیلی خوبه.ببین نمیتونی یه کاری کنی خونه مادرشوهرت بدن اجاره یه ساختمون دوطبقه بگیرن که باهم باشن.اینجوری نسترن همیشه یه سینی چای میوه براش ببره حالش جا بیاد😂

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

همین که حالیشه به خاطر داداشش احترام زنش داشته باشه خیلی خوبه.ببین نمیتونی یه کاری کنی خونه مادرشوهر ...

مادرشوهرم درکل خوبه هاامانمیدونم چراانقدرعشق اینوداره براش کارکنی کلاازاولم هرکی کارمیکردمیگفت فلانی خیلی کاریه اصلایکی از ملاکای دوست داشتنش کارکردنه طرف مقابل😂خخخخ آره یه جازندگی کنن کاراشوانجام بده براش

تنها دعام اینِ که بمونی برام...
1350
خواهرشوهرم ب شدددددت عاشق شوهرمه واسه اونه ک هوامنم داره

اتفاقا خودتو دوست داره عزیزم و گرنه من یه دایی داشتم خیلی دوسش میداشتم ،ازدواج که کرد انقدر از زنش بدم میومد ،خیلی دختر خوبی بودآ ،امامن دلم نمیخواست داییم دوسش داشته باشه،البته الان خیلی دوسش دارم اون زمانم بچه بودم دبیرستان اینا بودم

اتفاقا خودتو دوست داره عزیزم و گرنه من یه دایی داشتم خیلی دوسش میداشتم ،ازدواج که کرد انقدر از زنش ب ...

الهی عزیزم...خداکنه دوسم داشته باشه یکی ام یکیه من وبخواد😂

ازدیشب ک حرفامونوزدیم و  امروز ک علی ناهاراومدوکنار هم آرامش داشتیم انقدرخوراک پیداکردم...قشنگ شدم مثه دیوِ دوسرسیرنمیشم انگار علی امروز میگفت همش غصه چیزی نخوردنتومیخوردم اماحالادارم نگرانت میشم دیگه خخخخ😁سرسفره ک فقط مادرشوهرمونخوردم فک کن...من ک هیچی دلم نمیخواس این همه بخورم خیلیه...واقعااین اعصاب چکاراک باآدم نمیکنه میتونه هم ب خوراک درت بیاره هم ازخوراک بندازتت

1348
الهی عزیزم...خداکنه دوسم داشته باشه یکی ام یکیه من وبخواد😂 ازدیشب ک حرفامونوزدیم و  امروز ک ع ...

آره بابا این اعصاب لعنتی بد چیزیه ، حالا دختر مواظب باش ازون ور بوم نیافتی   

آره بابا این اعصاب لعنتی بد چیزیه ، حالا دختر مواظب باش ازون ور بوم نیافتی    

حالامن ب علی میگم تعادل ندارم خودم ازاون بدترم...باذوق زنگ زدم مامانم گفتم اوووه انقدخوردم دارم میترکم دعوام کردگفت بایدب قاعده بخوری نه ک پرخوری کنی😐ضایع شدم رفت گفتم لابدالان ذوقمومیکنه😂

1288
ممنون عزیزدلم مواظبم مهربون...این دل دردوکمردردپدرمودرآورده فقط

دوووسدارم خواهرشوهرتو ایول بهش .ببین حتی اگرم بخاطر علاقه داداشش با تو خوبتره نشونه شعورشه من میشناسم خواهرشوهره تو موقعیتی مث مال شماانقد بدجنسی ام میکنه ک نگو .معلومه تورو هم دوسداره.

لامصب همه مادرشوهرا همینن بخدا دنیایی بشون بدی ب چششون نمیاد ولی کافیه یه دونه لیوان بشوری براشون 😁😁😁😁 دنیای عجیبی دارن خخخ

ان شالله همیشه شاد باشین

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم بدنیا اومدن نینیم؟  
یعنی تومیگی اون فهمیده ک من ازسفرکیششون بی خبربودم؟

بله عزیزم واضحه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
خوبه خونه یه مراسم ساده بگیرن وتامام😎آی ام بدجنس ولی کلی کار هست حالانزول اجلال کنن از کیش تشریف ب ...

وای نذاریاااا بدبختیییی شوهرت براشون خونه خوب میگیره تو جوش نزن فقط نذار بیان نزدیکت که فاجعه میشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
دقیقا متوجه یه نکته مهم شدی شما...اونم بازی باکلمات شوهرم خیلی خوبه امافوق العاده خوب حرف میزنه یعنی ...

الانم  تورو میندازه به عذاب وجدان و تریپ دنیاتو بزرگ کن ولی در اصل خودش باید با کمک روانشناس فکرای کودکانشو بذاره کنار که میتونه پدری کنه برا برادرش

1335