1147
1341
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 21130 بازدید | 663 پست
چقد هدفمنده کاراش کلا برنامه داره برات. اوف باردار شه شوهرت کیلو کیلو گوشتی که میبره براش کم بنیه نش ...

وااای نهههه خدانکنه بخوا ازاون محبتاب جاریم‌بکنه من حس می کنم اون محبتش نسبت ب داداششه منتها ب قول یکی کاربرا من نسبتش میدم ب جارین

تنها دعام اینِ که بمونی برام...
برو عزیزم . فاطمه جان بازم روی اینک دنیایی هم خرج مادر و خواهرش کنه مشکلی نداری چون مرد نیستن ک برن ...

عزیزم ممنون ک این همه تایپ کردی فدای دستات...اتفاقا هم الان رفت سرکارمنم اومدم سایت...مثل اینکه بابای جاریم زنگ زده بهش ک قبل ماه محرم این دوتاجوون برن سرخونه زندگیشون ...گفت دخترم گفته بزرگترشون شماییدبراهمین ب شمازنگ زدم من هم از عقدکردگی زیادخوشم نمیادهم اینکه روزگارخبرنمیکنه تابعدمحرم وصفرمعلوم نیست چ قضاوقدری پیش بیادعروسی توفصل سرماهم دردسره...منم کلی فکرم مشغوله...فکرنمی کردم بخوان زودعروسی کنن گفتم یه سال میمونن آخه قراربر عیدبوده

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

وای فاطمه چرا جواب جاریت نمیدییییییی.ببین خانما خیلی رو سنشون حساسن وقتی میخواد خودش کدبانو نشون بده ...

عزیزم امشب قراره بریم خونه مامانش ...دلم میخوا بهش بگم عروست خیلی بمن حرف سردمیزنه من ب احترام شماچیزی نمیگم

رها رها دیگه یهنی افرینننن ححرفات حرف منه فاطنه جان تو رو خدا بیا حرف بچه ها رو گوش کن عالی راهننایی ...

خوندم عزیزم...ممنون از تاپیکت چ خوبه یکی دیگه برات تاپیک بزنه😁خودم ک میزنم میگن لابدعقده پربازدیدشدن دارم ...😐

1350
1307
خواهش میکنم عزیز دلم ان شالله ک بکارت بیان . وای چقققد روداره این زن .تو در جوابش چیا گفتی؟این حرفا ...

حقوق برادرش رو بیشتر هم بکنه باز دلش نمیاد از پدربازی دست برداره. بحث حقوق نیست اصلا این فداکاری ها رو نکنن آرامش پیدا نمیکنن

عزیزم نمیتونستم دهن ب دهنش بزارم گفتم حالامیگن فاطمه منت میزاره خاطره اولین سفرشون تلخ میشه

اتفاقا منت بزار که حساب کار دستش بیاد . به آدم نمک نشناس و بی لیاقت نباید ملاحظه کرد. 

حقوق برادرش رو بیشتر هم بکنه باز دلش نمیاد از پدربازی دست برداره. بحث حقوق نیست اصلا این فداکاری ها ...

از وقتی ک زن گرفته انداره نصف حقوقی ک مبگیره ام کارنمیکنه عزیزم

1308
عزیزم ممنون ک این همه تایپ کردی فدای دستات...اتفاقا هم الان رفت سرکارمنم اومدم سایت...مثل اینکه بابا ...

خواهش میکنم عزیزدلم واقعا دوسداریم حل شه مشکلت .از جهتی ام بهتره الان عروسی رو بگیرن سال دیگ میدونی چقد قیمتا بالا میره شوهرت باید بیشتر خرج کنه خخخ.

قشنگ از الان هم پیشنهاد اینک نزدیک خونه مادرش اینا خونه بگیرنو ب شوهرت بده بگو اینجور دیگ نگران تنها بودنشون نیستی .بعدم هرجوری ک اونا برا داماد خرج کردن ماعم همونجور جبران میکنیم .بعدم اینا ک میخواستن به فاصله دو سه ماه عروسی بگیرن خب عقدو عروسی رو یکی میکردن 😒

خودتم از الان دنبال مزون باش ک یه لباس بارداری خیلی شیک بگیری ان شالله، ک بدرخشی .

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاقااا صلوات میفرستیدبرای سالم بدنیا اومدن نینیم؟  
خواهش میکنم عزیزدلم واقعا دوسداریم حل شه مشکلت .از جهتی ام بهتره الان عروسی رو بگیرن سال دیگ میدونی ...

مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاول قراربر عیدب بعدبوده عروسی نمیدونم چی شده یهوزده ب سرشون ...فقط واحد رو ب رو ما نیادهرجاااا میخوابره اصلاتالار الان ب سختی پیدامیشه بایدزودتربرن نوبت بزنن خونشونم کرایه کنن والا الکی ک نیست

مرسی مهربونم😍کاش بعدزایمان من عروسی میگرفتن من باشکم پرنمیتونم برقصم تیپ بزنم حالشوببرم...والا ازاو ...

اره  بابا خیلی کارا باید انجام بدن .نه اصلا زیر بار این نرو ک بیان واحد روبرو .ب شوهرت بگو دوری و دوستی اگ میخای رابطه ها بر جا بمونه اصلا فکر اینک نزدیک ما باشنو دور کن از سرت .

ب این خاطرمیگم کنار مادرشوهرت بگیرن ک وقتی خاهرشوهرت ازدواج کرد شوهرت نگه بریم با مادرم زندگی کنیم یا حدااقل داداششم مسئولیت فرزندی رو بجا بیاره .

اتفاااقا من از زن حامله ک شکمش بالا اومده انننقد خوشم میاد خیلی ام لباسای بارداری نازن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره  بابا خیلی کارا باید انجام بدن .نه اصلا زیر بار این نرو ک بیان واحد روبرو .ب شوهرت بگو دوری ...

خوبه خونه یه مراسم ساده بگیرن وتامام😎آی ام بدجنس

ولی کلی کار هست حالانزول اجلال کنن از کیش تشریف بیارن برن دنبال کاراشون اگه زندگیموازهم پاشیدم نمیزارم بیان رو ب روما...شوهرمم اجارش نمیده خیالم راحت شه...آخه کابینت نداره هعی امردز فردامیکنه براکابینت زدن

خوبه خونه یه مراسم ساده بگیرن وتامام😎آی ام بدجنس ولی کلی کار هست حالانزول اجلال کنن از کیش تشریف ب ...

خخخخ اره عروسی رو توی خونه بگیرن همه این حرص خوردنارو بشوره ببره 😁😁😁خانواده شوهرت میدونن اون واحدم برای شماست؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335