1345
1341
عنوان

فاطمه2000a لطفا بیا بگو چکار کردی نگرانتیم شوهرت چکار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 20675 بازدید | 661 پست
دقیقا متوجه یه نکته مهم شدی شما...اونم بازی باکلمات شوهرم خیلی خوبه امافوق العاده خوب حرف میزنه یعنی ...

من با این سبک ادما زیاد رو به رو شدم عزیزم. الان هیچی رو تغییر نمیده ها فقط تورو ساکت کرد. اخه کارای شوهرت تمومی نداره عزیزم اگه انتها داشت میشد تحمل کرد. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مهربونم هروقت اومدی صدام کن بزارم برات ببخشید

فاطمه حون سلام من اومدم میزاری و اینکه خوشحالم که ارومی انشالله هنیشه هنین طور باشی ندیده مسگم دختر خوش قلب و مهربونی هستی😚

خواهرشوهرم ب شدددددت عاشق شوهرمه واسه اونه ک هوامنم داره

فاطمه نگران نباش به همین روند ادانه پیدا کنه جاریت خودش ذاتش رو نمایان میکنه و احتیاجی نیست که تو کاری کنی 

ادم بذات نمیتونه ذاتش رو مخفی کنه بالاخره ماه پشت ابر نمیمونهخیالت تخت

1350
ممنون عزیزدلم مواظبم مهربون...این دل دردوکمردردپدرمودرآورده فقط

عادیه تقریبا . تو فقط استرس و غصه رو دور کن دیگه نگران هیچی نباش

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   

سلام عزیزای دلم ببخشیدتک ب تک جوابتونونمیدم من صبح رفتم خونه مامانوبزرگم توحیاطشون تاب بستن ازرو تاب افتادم ازدیشبم خیلی کمردرد داشتم حالابایدببخشیدچندتاقطره خون ازم اومده دارم ازاسترس میمیرم دارم باشوهرم میرم بیمارستان معاینه خانما دعاکنیدبرام هیچی نباشه من برم گوشی دستمه علی عصبی شده 

تنها دعام اینِ که بمونی برام...
سلام عزیزای دلم ببخشیدتک ب تک جوابتونونمیدم من صبح رفتم خونه مامانوبزرگم توحیاطشون تاب بستن ازرو تاب ...

انشالله چیزخاصی نیست فقط استراحت کن ماروهم. بی خبرنزار

به بعضیاحتی نبایدریدبرنزه میشن برات قیافه میگیرن  
1348
سلام عزیزای دلم ببخشیدتک ب تک جوابتونونمیدم من صبح رفتم خونه مامانوبزرگم توحیاطشون تاب بستن ازرو تاب ...

ای خدا شوهرت حق داره عصبانی بشه خدایی تو که میدونی چقدر حساسه رو بچش سوار تاب شدن برا زن باردار یه ریسک بزرگه 

ان شالله چیزیش نمیشه توکل بر خدا

فاطمه جان عزیزم اولا نگران نباش ایشالله که چیز خاصی نیست برا خیلی همچین مشگلاتی پیش میاد دوما اینکه اصلا به شوهرت نگو از تاب افتادی والا اینهمه حرص و جوشی که تو خوردی و استرسی که کشیدی صد برابر بدتر از تاب افتادن بوده .خدا مواظب نی نی خوشگلت باشه 🙏

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از هم همه ی اهل زمین بیزارم...
1226
دقیقا متوجه یه نکته مهم شدی شما...اونم بازی باکلمات شوهرم خیلی خوبه امافوق العاده خوب حرف میزنه یعنی ...

چی شد عزیزم؟ بچت که چیزیش نشد خدایی نکرده؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
1335