2737
2734
عنوان

تجربه رژیم من

187 بازدید | 5 پست

سلام به همگی، بچه ها من مدت زیادی دنبال رژیم بودم، کلی تحقیق کردم و از جاهای مختلف و افراد زیادی پرسیدم،من نمی دونم چرا اینجا اکثر بچه ها انتظار معجزه توی چند روز برای چاق شدن یا لاغر شدن دارن، و همه اش دنبال اینن که با یه قرص یا خوراکی سریع لاغر یا چاق بشن، بچه ها واقعا منطقی  و درست نیست که همون وزنی که توی ماه ها یا سال ها اضافه یا کم شده رو شما انتظار داشته باشید که توی چند روز یا چند هفته ی کوتاه برگردونید به حالت طبیعی، اگه هم بشه عوارض داره، پس بهتره از اول فکرای عجیب نکنیم، من خودم خیلی دنبال رژیم و این مسائل بودم

توی اون روزا یه کلینیک تغذیه و رژیم درمانی بهم معرفی شد که خدا رو شکر رژیم خوب و اصولی بهم داد که نه عجیب و غریب بود نه الکی و آبکی، خیلی خوب بود، واقعا الان راضی ام، دیدم اینجا بچه ها زیاد تاپیک  رژیم و چاقی و لاغری و  تناسب اندام می زنن، گفتم بیام تجربه مو بگم، بچه ها کالری شماری کار اصولی و علمی ای نیست، برا هر کاری باید به اهلش مراجعه کنیم، افرادی که درس شو خوندن و علمی این کار رو انجام میدن،. مخصوصا چیزایی که مربوط به سلامتی و بدن مون میشه، امیدوارم که به دردتون بخوره، اینقدر راضی ام که به همه معرفی می کنم، 

لینک کانال کلینیک دکتر تغذیه مو براتون می فرستم، ان شاا... می تونید پیام بدید و مشاوره و رژیم بگیرید

اینم لینک کانالش👇

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

برای دریافت انواع رژیم‌های کاهش وزن، افزایش وزن  ،تناسب اندام، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان، تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید:

Drzahrab@

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی از دانشگاه شهیدبهشتی

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731