2726

سلام عزیزای دلم من یکی از رنج کشیده هام توی این راه ولی با کمک و خواست خدا و تلاش و با امید باهاش مبارزه کردم منم مثل همه شما از بار دومی که آزمایشم منفی شد ناامید شدم این نا امیدی تا آخرین مرحله درمان ادامه داشت و وقتی دکتر گفت دیگه کاری از دست ما برنمیاد باتمام وجود شکستم اما خدا توی اوج ناامیدی توی اوج ناشکری من بنده درست یک ماه بعد از اون حرف کذایی معجزه و قدرتش رو نشونم داد 

خانما خدا خیلی به بنده هاش لطف میکنه لطفی که حداقل من لایقش نبودم

پس با یاعلی شروع کنید منم فقط درمان های گیاهی براتون دارم که اگر خدا صلاح بدونه خیلی کمکتون میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من برای راهنماییت امادم

عزیزم عرق فراسیون اصل گیر بیار یا همیشه بعد یا قبل از سه وعده صبحانه و نهار و شام نصف استکان فراسیون نصف آب خیلی موثره

ماساژ تخمدان با روغن سیاهدانه ، روغن تخم کدو،روغن گل سرخ ،هر روز خوردن مخلوط سیاهدانه و عسل

حجامت ،حجامت ساکرال ،بادکش تخمدان 

قطره ویتاگنوس

عرق رازیانه صبح و شب

آب هویج از روز اول تا 14 یعنی روز تخمگ گذاری

آب بریز روی تخم شنبلیله آب زیرش رو روز اول تا روز سوم بخور

و مهمتر از همه این که اول خدا اول خدا اول خدا که همیشه در عین ناامیدی برات معجزه میکنه با تمام وجود بهش اعتماد کن