2733
2734
عنوان

عبدلاباد

81 بازدید | 7 پست

امروز رفته بودیم برای پارچه خالخال و لمه 

تو یه مغازه یه خانمه اول فکر کردم همسن و سال مامانمه (مامانم ۵۵ سالشه) حالا نهااایت ده سال جوونتر بود

یه دختر بچه یه ساله را خوابونده بود زمین تو مغازه (در حدی که بی هوا رد میشد از رو بچه باید میگذشت)

مامانم گفت بچه ی کیه؟ گفت من 🙄

گفتم دعا کنید خدا به منم بده

گفت خدا دوتا پشت سر هم چنان بهت بده که نفهمی از کجا اومده (البته خوب نمیشه که آدم نفهمه از کجا اومده دقیق مشخصه از کجا اومده)

گفت من بعد ۲۰ سال از خدا گرفتم

خلاصه گفتم به منتظرا اینو بگم

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ۲۰ سال گرفته اینجوری نگه داری میکنه؟! زودتر میگرفت بچه رو میکشت🙄

منم به همین فکر کردم

میگفتم بذاریدش گوشه

میگفت نه حواسم هست

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731

منم یه بار تو اتوبوس بین شهری ها دیدم بچه های یکی دو ساله اشون رو خوابوندن کف اتوبوس! ملت باید از رو سر بچه میپریدن. بعد مامانه دراز به دراز رو دو تا صندلی خوابیده بود!!!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
چی بگم والا...کاش خدا هرچیزی رو به وقتش بده به آدم به منو کسایی که ندارن هم بده به زودی

میده گلم

به منم میده

2738