2733
2734

سلام دوستان مطلب خیلی برام مهمه ک عضو نی نی سایت شدم ـ همسر من حسابداره چند وقتیه دنبال ی کمک حسابدار خانم میگشت ک پیدا کرد همسر این خانم نصاب کولر گازیه ما از همسر این خانم ی کولر گازی گرفتیم قرار شد خودش بیاد نصب کنه وقتی این اقا اومد خونمون برا نصب خانوم هم بدون اطلاع قبلی میومد ک همسر من کار حسابداری بهش اموزش بده حالا پری شب این خانوم همراه شوهرش اومد و منم گفتم عب نداره مهمونه دیگه پذیرایی کردم فرداش من رفتم خونه مادرم باز این خانوم همراه همسرش اومده بود رفته بود خونمون من وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدم گفتم من نبودم حق نداشت بیاد تو خونه اما همسرم میگه هیچ حقی نداری ک ناراحت بشی حالا اگه شما بودید چکار میکردید؟این موضوع باعث ناراحتیتون میشد یان؟ خیلی اعصابم خورده جدی جوابمو بدید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیر با همسرشون اومدن برای آموزش برای مهمونی که نیومدن همسر شما هم که دعوتشون نکرده . از دم در خونه هم که واقعا نمیشه گفت برگردن چون خانمم منزل نیست . بحث کاریه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

وا خب یهویی اومده لابد دیگه شوهرت نخاسته حالتو خراب کنه برگردونه خونه تورو. من اگ کسی بیاد شوهرم فوری میاد دنبالم. کاش نمیومد باوا بعدشم این خانوم با شوهرش اومده مگه خاستن س.. س   س نفره کنن ک ناراحت شدی البته ببخشید بابت این حرفما

2706