2733
2734
عنوان

زندگیم خیلی بی روحه😣

176 بازدید | 5 پست

سلام دوستان میناهستم ۲۰ سالمه ودوسال پیش ازدواج کردم ،باشوهرم۱۰ سال اختلاف سنی دارم،از لحاظ خانوادگی در یه سطحیم ،اوایل رابطمون خیلی خوب بود ومن فکر میکردم خیلی خوشبختم تااینکه بعد عقدم رفتارای شوهرم عوض وسرد شد ومن واقعا ازاینهمه تغییر جا خوردم،مشکل مااینه که همو نمیفهمیم تنها فکر وذکر شوهرم کارشه جوری از صبح میره واخر شب میادویاگاهی تاصبح نمیاد خونه حتی نمیتونیم باهم یه نهار ویا شام بخوریم ،تفریح بریم ،تمام مسافرتهامو باخانواده خودم وتنها مسافرتی که ماباهم میریم فقط خونه مادر شوهرمه که یه شهر دیگه ان وازوقتی میریم بنده یاتو خونه ام یا باخانواده شوهرم شاید به جایی بریم واکثر اوقات شوهرم نیست که حتی خانواده شوهرمم ازدستش کلافه شدن...،حتی شاید چندماه یدفع تا بیرون بریم وبیایم که اکثرا اوقات شوهرم میگه یاخستم یا میخوام بخوابم نمیتونم بیام بیرون،شاید بگید چرادراین باره باهاش صحبت نکردی ،خیلی صحبت کردم که نظر اقااین موضوعات مسخرس ورفتارای من بچگانس ویااخرش به دعوا ختم میشه وشوهرم میگه همه حسرت دارن جای تو باشن وازاینجور حرفا،از لحاظ ظاهری خوبم وهمه میگن که دختر زیبایی هستم وهیکل خوبی دارم، کاره من شده که از صبح تاشب برم خونه مادرم یاتنهایی بشینم خونه خودم ویا بدون شوهرم برم مهمونی همه جا کمبودش حس بشه ،اصلا احساس خوشبختی ندارم ،اگه سره یه موضوع کوچیکی باهم قهر کنیم حتی اگه جامم از کنارش جدا کنم تا یه ماهم نمیاد سمتم ،گریه هام براش هیچ ارزشی نداره پامیشه میره یه جای دیگه ،احساس میکنم اصلا دوستم نداره ولی خودش میگه اینطور نیست وعاشقمه ،زندگیمون خیلی وقته یخ زده وشوهرم جدیدا درخواست دارن که بچه دارم بشیم ،پدرومادرم میگن بچه بیار زندگیت گرم میشه اما من حس میکنم باوجود بچه هیچی تغییر نمیکنه بچه ام میخواد بشه یکی مثل من،دوستان لطفا بدون تمسخر راهنماییم کنید ممنون

حس خودت واقعن درسته چون بچه هم که بیاد بدتر میشی من الان بچه دار شدم بدتر دست وپام بسته شد هیچ جا نمیرم همش تو خونم تازه بهانه ای دارن که تا۹ماه بگن حامله ای تا۶ماه بگن نوزاد داری بعدشم که یا گرمه یا سرده خودت ترجیح میدی هیچ جا نری از الان اینا رو بهت بگم که عواقبشم بدونی بچه هم عین تو یه تنهاس که همش تو خونس چون کسی نیست دور دورش کنه وبازی کنه سختی هاش هم همش روی دوشه تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

عزیزم تو یه رابطه همیشه دو طرف اشتباه دادن حالا درصدش فرق داره

مثلا بی توجهی ایشون،جدا کردن جای خوابتون،

فاصله سنیتون خیلی زیاد نیست اما برهه ای که در اون قرار گرفتین متفاوته شما تازه ۲۰..اوج نشاط و ...ایشون ۳۰ تازه ب خودش اومده دنبال کار برای اسایش و ...

از ی لحاظ فکر میکنم ادم جدی ای هست و شما لطیف

اگر میتونی باهاش صحبت کن و فعلا ۱روز در هفته رو مشخص کنید برای تفریح حالا اون یک روز یا سینما برید یا کوه یا پادک ...هرجا 

اگر راه اومد باهات کم کم جلو برو

بهرحال بنظرم باید مشاوره برید حتی اگر همسرت نمیاد خودت برو نکات خوبی یاد میگیری 

سلام من پدرم رفتار مشابه همسر شما رو داره الانم ک بیست ساله از ازدواجشون میگذره بازم همونه من چون خودم تو همچین خونواده ای بزرگ شدم واقعا بهت پیشنهاد میکنم بچه نیار چون اگ بیاری هر مشکلی براش پیش بیاد شما رو مقصر میدونه الان که اول راهی یا برو مشاور خانواده اگ دیدی درست بشو نیس بهترین کار اینه ک ی مدت ازشون دور باشید شاید متوجه شدن.