2737
2734

سلام

خواهرم ما رو توی ماه رمضون دعوت کرد یروز بعد، ظهر اس داد کنسل کرد و بعد گف شوهرم داداشش اینا روگفته .....

ماهم شوهرم بعدش رف ماموریت دیگه نتونستم دعوتش کنم .

حالا دیروز شوهرم گف ب خاهرت بزنگ بگو شب میریم خونشون(هر دو ما دریک سطح هستیم و وضع مالی بدی نداریم پس بحث مالیش نیس)

بعد زنگ ک زدم گفت شب شوهرم ساعت 8میاد فردا شب بیاید...

بعد امروز دیگه اصلااا زنگ نزد...

چند روزی اسمان نزدیک است...لحظه ها را دریاب...سلامتی همه مریضا و برادرم صلوات😍

تو هم.زنگ نزن کارش ک بد بوده واقعا

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید کار داشته شاید موقعیت نبوده ناراحت نشو

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2738

وقتی گفته فردا شب بیاید جای ناراحتی نداره دیگه چون شما همون روز و بدون هماهنگی زنگ زدید 

خب شوهرش ماموریته بنده خدا چاره چیه😒😒

من آن گلبرگ مغرورمکه میمیرم ز بی آبی ولی با منت و خاری پی شبنم نمیگردم 

متوجه نشدم چرا خودتون دیشب یا امشب دعوتشون نکردین ؟ احتمالا شرایط مهمانداری نداره

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

حق دارید ،اول اینکه مگه با همسرشون هماهنگ نکردن که کیو دعوت کنن ؟بعدم اینکه کنسل زشته کردن اگر دلیل داشتن ی چیزی اگه نداشتن ک هیچی،بعدشم باید امروز زنگ میزدن میگفتن تشریف بیارید و ...

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ماخیلی باهم رابطمون قبل این موضوع خوب بود درماه یبار اونا میان یبار ما میرفتیم....واینکه خودم زنگ زدم گفتم قبل هم این موضو بوده ک مثلا اون بزنگه بگه میایم

حق دارید ،اول اینکه مگه با همسرشون هماهنگ نکردن که کیو دعوت کنن ؟بعدم اینکه کنسل زشته کردن اگر دلیل ...

خیلی ناراحت شدم واقعا......

اصن جلو شوهرم چقد خجالت شدم

وقتی گفته فردا شب بیاید جای ناراحتی نداره دیگه چون شما همون روز و بدون هماهنگی زنگ زدید  خب شو ...

عزیزم خوب نخوندی..شوهر من ماموریت بوده قبلا و اینکهدیروز صبح گفتم...حالا کردش امشب ...ولی امروزم اصن زنگ نزد حتی بگه ببخشید امشب کار داریم یا...

2706