2703
2553

فرقی نداره

سیستم آموزشی ایران جوری نیست که دنبال دانشگاه خوب یا مدرسه خوب باشی بچه خودش بیشتر باید تلاش کنه 

من هم دولتی بودم هم غیر دولتی

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دولتی خوبه گلم....من خودم داداشم فامیلام همه دولتی خوندیم و الانم به حد خودمون خوب اوضاعمون

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
2456

من عقیده ام اینه فقط دولتی 

چون غیر انتفاعی تدریس داشتم میگفتن نمره بده فقط 

سطح علمی رو میارن پایین به خاطر پول

مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید

زیاد فرقی نداره مگه اینکه تیزهوشان باشه یا بهترین مدرسه شهر از نظر علمی در غیر اینصورت فقط پسرتون درس خون باشه قبول میشه، مخصوصا تا متوسطه اول که اصلا لازم نیس

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

دولتی ثبت نام کن ولی براش کلاس خصوصی بگیر

چون غیر انتفاعی هم بزاریش بازم ممکن بعضی از معلم هاش مستقیم بهت بگن بیراش خونه درسش بدم 

دوربر من که همه اینجوری بودند فقط تیغ میزدند

حالا شما دیگه دو جا پول نده

2714
تعداد بچه ها کمتره تو غیر دولتی

اتفاقا بچه تو جاهای شلوغ جسور بار میاد 

من دخترم رو دولتی ثبت نام کردم

مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید
هیچکدوم مدارسِ شاهد و فرهنگیان خوبه به خصوص فرهنگیان

ابتدایی فرهنگیان سه سال پیش تو مشهد 3 تا بچه کلاس چهارمی تو دست شوییش خودکشی کردن 😑😑😑

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
تعداد بچه ها کمتره تو غیر دولتی

اگر برات مهمه که تیزهوشان قبول بشه ببرش غیر دولتی چون از تو دولتی تیزهوشان در نمیاد ولی ببر جای معروف نه هر غیر دولتیه چون در مجموع اگر تو شهرت 200 تا مدرشه غیر دولتی باشه تو همه اونا 4 تا برندن که خیلی معروفن

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
ابتدایی فرهنگیان سه سال پیش تو مشهد 3 تا بچه کلاس چهارمی تو دست شوییش خودکشی کردن 😑😑😑

خب بالاخره هر شهری یه جوریه ولی این مدارس معمولا بهترین معلما رو جذب میکنن 

قاصدِ روزانِ ابری! داروَگ! کِی می‌رسد باران...؟!🍃