1265
1273

فرقی نداره

سیستم آموزشی ایران جوری نیست که دنبال دانشگاه خوب یا مدرسه خوب باشی بچه خودش بیشتر باید تلاش کنه 

من هم دولتی بودم هم غیر دولتی

⚠️ هشدار این امضا حاوی مطالب مهمی میباشد⚠️ دوست عزیز اگر من در تاپیکی کامنتی میدم دو حالت داره یا بر اساس اطلاعات و مطالعاتمه که در این صورت شما حق نداری کامنتم رو نقد کنی مگر اینکه اطلاعاتت از من بیشتر باشه و من ازت یاد بگیرم. یا نظر شخصی منه که اینو دیگه اصلا نباید باهاش مخالفت کنی چون این صرفاااا نظر منه و برای من قابل احترامه ممکنه برای شما نباشه اما این مخالفت رو پیش خودت نگه دار چون من علاقه ای به دونستن نظر شما ندارم😇دوست جان اینجا شما تنها اطلاعاتت از یه کاربر همون چيزای محدودیته که خودش خواسته شما بدونی! نه بیشتر... پس به هیچ وجه حق قضاوتش رو نداری... قضاوت برای کسیه که همه چیز رو بدونه و مسلما شما اون شخص نیستی😉 اگر یه جایی بهم توهین کردی و منو رنجوندی و من بعدا دوباره توی یه تاپیک دیگه هم کلام شدم اسکل نیستم فقط کاربری یادم رفته😐چرا فکر میکنی روشنفکری فحشه و میتونی ازش برای تحقیر استفاده کنی؟ با داشتن کمی سواد میشه فهمید روشنفکری یعنی چی و کجا باید ازش استفاده بشه و بار تحقیری نداره😏اوکی من روشنفکرم و بهش افتخار میکنم ببینم تو با تاریک فکریت کجای دنیارو میگیری🙌🏻😂دیگه عرضی نیست قوربونت فدات بوس بوس ستاره بچینی🙌🏻😂😇🥰

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

من عقیده ام اینه فقط دولتی 

چون غیر انتفاعی تدریس داشتم میگفتن نمره بده فقط 

سطح علمی رو میارن پایین به خاطر پول

مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید
1258

دولتی ثبت نام کن ولی براش کلاس خصوصی بگیر

چون غیر انتفاعی هم بزاریش بازم ممکن بعضی از معلم هاش مستقیم بهت بگن بیراش خونه درسش بدم 

دوربر من که همه اینجوری بودند فقط تیغ میزدند

حالا شما دیگه دو جا پول نده

تعداد بچه ها کمتره تو غیر دولتی

اتفاقا بچه تو جاهای شلوغ جسور بار میاد 

من دخترم رو دولتی ثبت نام کردم

مردای ایرانی زیر بارون اگر دختری رو سوار کردید بجای شماره به او امنیت بدهید اورا به مقصد مورد نظرش برسانید نه مقصد مورد نظرتان بگذارید وقتی زن ایرانی,مرد ایرانی را در کوچه ای خلوت میبیند احساس امنیت کند :نه احساس ترس بیاید فارغ از جنسیت کمی هم مرد باشید
8
هیچکدوم مدارسِ شاهد و فرهنگیان خوبه به خصوص فرهنگیان

ابتدایی فرهنگیان سه سال پیش تو مشهد 3 تا بچه کلاس چهارمی تو دست شوییش خودکشی کردن 😑😑😑

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
تعداد بچه ها کمتره تو غیر دولتی

اگر برات مهمه که تیزهوشان قبول بشه ببرش غیر دولتی چون از تو دولتی تیزهوشان در نمیاد ولی ببر جای معروف نه هر غیر دولتیه چون در مجموع اگر تو شهرت 200 تا مدرشه غیر دولتی باشه تو همه اونا 4 تا برندن که خیلی معروفن

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
ابتدایی فرهنگیان سه سال پیش تو مشهد 3 تا بچه کلاس چهارمی تو دست شوییش خودکشی کردن 😑😑😑

خب بالاخره هر شهری یه جوریه ولی این مدارس معمولا بهترین معلما رو جذب میکنن 

قاصدِ روزانِ ابری! داروَگ! کِی می‌رسد باران...؟!🍃