1265
1254
عنوان

رانندگی در گردنه حیران

188 بازدید | 26 پست

سلام خانوما ببخشید میخواستم ازتون بپرسم ک واسه ی خانمی ک تقریبا ی ساله رانندگی میکنه تو گردنه حیران بخواد رانندگی کنه خطرناکه؟

ما خانوادگی میخوایم بریم سرعین ولی پدرم نمیاد☹

حالا من میگم ک خودم پشت فرمون میشنم میگه نههههه خطرناکه.  دوس دارم پسرمو ببرم مسافرت بچمو هیچ جا نبردم ☹☹☹

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

هرجا میرین به سلامت فقط صدقه و خواندن سوره یادتون نره

خداوند بزرگ و دانا در کتابش میفرماید برای رسیدن به من وسیله ای پیدا کنید اون وقت نمیدونم بعضیا از کدوم کتاب خداوند خوندن که خدای بزرگ به واسطه نیاز نداره!این یه اعتقاد شخصی نیست.

بستگی به دست فرمونت داره واین که چه جاده هایی و تا الان رفتی؟ این اولین جاده ای که میری؟

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
8
1264
والا جاده ک ۲،۳باری شمال رفتم  جادهدشمال واسم اصلا سخت نبود

هراز و رفتی یا فیروز کوه؟

ای خدا غصه نخور ازتو فراری نشدم.....بعد از ان حادثه در کفر تو جاری نشدم.....باوجودیکه به حکم تو دلم زخمی شد....شاکی از این که مرا دوست نداری نشدم😞😞
گیلان رفتم گلم  جاده ش تقریبا خوبه

پس جاده های خطرنا ک و نرفتی تا حالا اگر نرفتی به نظرم گردنه حیران و تجربه نکن یه شهر دیگه و برای سفر انتخاب کن

وای واقعا خیلی ترسیدمااااا مگه جاده ش باریکه؟ 

بله خیلی جاهاش باریک میشه، ایشالله دست فرمونت که عالی شد و تو جاده هایه اتوبانی ساده تر که نشستی بعدا تو این جاده هم بشین 

1241