2726
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 34 پست
😂😂😂 ناامید نشو همینجور پیش برو بلاخره طرفتو پیدا میکنی😁 اون دوتا شانس نداشتن ک همچین دختر خوبیو ...

😂😂😂😂😂😂😃اولیه خب خودم ادامه ندادم ولی برا دومیه میسوزمااا😂😂😂

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اص ...

هرچیزی ب ذهنت رسید بزن خودش چیزای مربوط ب همونو میاره مثلا : چجوری پسرا رو جذب خودم کنم. عشوه دخترونه. پسرا از چ دخترایی خوششون میاد

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اص ...

درباره ی حرف زدن هم چرتو پرت بگی و لبخند بزنی هم کافیه چون پسره ک نمیشنوه فقط میبینه😂😂😂 مثلا امروز چقد هوا خوبه.اینجا چقد ارومه.و از این چیزا

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
برم بزنم و بیام 😁😋

😂😂😂 موفق باشی عزیزم👍❤❤❤