2703
2553
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 34 پست
مسجد زیاد برو اونجا خواستگار پیدا میشه من خودم بااین که دارم طلاق میگیرم شب قدر رفته بودم مسجد برام ...

من دنبال خواستگار سنتی نیستممم دوست پسرم دارم ۶ سال باهاشممم دویش دارممم ولی شرایطش اصن ندارههه میترسمممم بعضی وقتااااا تنهام بزار خیلی ام دعوا داریممم رو بوم و هوامم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دنبال خواستگار سنتی نیستممم دوست پسرم دارم ۶ سال باهاشممم دویش دارممم ولی شرایطش اصن ندارههه میتر ...

دوس پسرم داری😐ببین من دوس پسرم نداشتم و ندارم پ خیالت راحت از تو نابود ترم هست😂😂😂😂

2720
همه میگن جور کن کسی نمیگه چطور جور کن😂😂😂😂😂واقعا چطور من غرورم اجازه نمیده

تو نت بزن واست میاره😂 اول از همه باید محیطی ک پسر داشته باشه رو انتخاب کنی.نباید تو خونه بمونیو فقط خیالبافی کنی.بعدش خودتو خوشگلو خوشتیپ کنیو بری محل انتخاب شده بعدش باید تو دید باشی نه با جلف بازی بلکه متینو رنگین مثلا از ی پسره ک خوشت اومد سعی کن روب روش باشی بدون این ک نگاش کنی ک توجهشو جلب کنی مثلا با یکی روب روش با لبخند حرف بزنی و اینا... 😂😂😂❤👍

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من دنبال خواستگار سنتی نیستممم دوست پسرم دارم ۶ سال باهاشممم دویش دارممم ولی شرایطش اصن ندارههه میتر ...

خب وقتی میترسی ازدواج نکن باهاش اونی که قسمتت میاد یجوری بهش بله میگی که خودتم نمیفهمی

2714
چیکار کنیم خب

یکم پایینتر گفتم 😂❤

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من اصن از این سیاستا ندارمم

اینا مهمه گلم ❤❤❤ سعی کن سیاستارو یاد بگیری هر مرحله از زندگی سیاست های خودشو داره

تو نت بزن واست میاره😂 اول از همه باید محیطی ک پسر داشته باشه رو انتخاب کنی.نباید تو خونه بمونیو فقط ...

😂😂😂😂😂اقااا برات بگم من کلا شانس ندارم ،از همکلاسی ک شانس نیاوردم ،بعد ی همکلاسی جدید اومد خیلی نایس با همین شیوه پیش رفتم بعد خوشم نیومد ادامه ندادم😂اقا یکی از همکاران عزیزم و گرامی بود اینو واقعا دوس داشتم اونم ی اشاراتی میداد ولی عمل نمیکرد اسکل بود در همون مرحله خشکید و هر دو منتقل شدیم اصلا نمیدونم کجاس😔

اینا مهمه گلم ❤❤❤ سعی کن سیاستارو یاد بگیری هر مرحله از زندگی سیاست های خودشو داره

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اصلا حرفی ندارم بزنم😐

😂😂😂😂😂اقااا برات بگم من کلا شانس ندارم ،از همکلاسی ک شانس نیاوردم ،بعد ی همکلاسی جدید اومد خیلی ...

😂😂😂 ناامید نشو همینجور پیش برو بلاخره طرفتو پیدا میکنی😁 اون دوتا شانس نداشتن ک همچین دختر خوبیو از دست دادن😏

ارررره منم دوس دارم عاشقانه ازدواج کنیم اول اشنا شیم بعد ب مرحله ازدواج برسیم اینجور ازدواجها موفق تر هم هست ب نظرم ،ولی خب اعتماد واقعا سخته دوستی وحشتناکه وحشتناک

2706