2703
2553
عنوان

ازدواج

304 بازدید | 34 پست

کسی هست متولد ۷۲ باشه خواستگار رسمی نداشته باشهههه مثل من ؟؟؟؟؟  امروز دیدم یکی از دوستای دانشگاه دگ امم رفت دلمم گرفت واقعن نکنه من واقعن اصن ازدواج نکنم اینم بگم من اصن قبلنا هدف ازدواج نداشتم و خوشم نمیومد میگفتم ۳۰ سالگی ولی از پارسال عقایدمم به کل عوض شده حتی همش دلم میخاس کار کنم بر خودم مستقل باشم اون عقیده ام عوًض شدع که چرا مثل چی فقط دوییدممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بابا من دارم طلاق میگیرم!!

باور کن تو خیابون تو ترمینال همیشه برام بوذه

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

یکم زرنگ باش.خودت واس خودت پیدا کن تو محل کار.دانشگا.عروسیو ... !با دست رو دست گذاشتن کسی نبینتت نمیاد سراغت 

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2714

من ۷۳ام پیش نیومده خاستگار درب و داغونم زیاد داشتم بینشم دو تا خوب بودن ک خداروشکر ادامه پیدا نکرد وگرنه مجبور ب ازداوج اجباری میشدم ،گاهی دوس دارم ازدواج کنم چون مث تو تنها شدم همه رفتن ولی ب خود تنهام ک نگا میکنم گتهی دوس ندارم ،تکلیفم با خودمم مشخص نیس😃ایشالا هرچی خیره براهمه پیش میاد

منننن قیافمم خوبههه ولی شرایط خونوادگی درست ندارممم قبلنم میترسیدم یه نوع مرد ستیزی ام داشتممم بخاطر رفتارای بابامم باهامممم ولی از پارسال عوض شدم حتی بابام بیشتر دوس دارممم قبلن میگفتم وقتی ک مرد من عروسی پیگیرمممم ازدواج میکنم تا هست نمیزارم کسی بیاد خاستگاریم 

یکم زرنگ باش.خودت واس خودت پیدا کن تو محل کار.دانشگا.عروسیو ... !با دست رو دست گذاشتن کسی نبینتت نمی ...

همه میگن جور کن کسی نمیگه چطور جور کن😂😂😂😂😂واقعا چطور من غرورم اجازه نمیده

2706