1464
1459
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 34 پست
من دنبال خواستگار سنتی نیستممم دوست پسرم دارم ۶ سال باهاشممم دویش دارممم ولی شرایطش اصن ندارههه میتر ...

خب وقتی میترسی ازدواج نکن باهاش اونی که قسمتت میاد یجوری بهش بله میگی که خودتم نمیفهمی

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

چیکار کنیم خب

یکم پایینتر گفتم 😂❤

همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
من اصن از این سیاستا ندارمم

اینا مهمه گلم ❤❤❤ سعی کن سیاستارو یاد بگیری هر مرحله از زندگی سیاست های خودشو داره

همسرم قلب من ... نی نیم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم پشتگاهم... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
1473
تو نت بزن واست میاره😂 اول از همه باید محیطی ک پسر داشته باشه رو انتخاب کنی.نباید تو خونه بمونیو فقط ...

😂😂😂😂😂اقااا برات بگم من کلا شانس ندارم ،از همکلاسی ک شانس نیاوردم ،بعد ی همکلاسی جدید اومد خیلی نایس با همین شیوه پیش رفتم بعد خوشم نیومد ادامه ندادم😂اقا یکی از همکاران عزیزم و گرامی بود اینو واقعا دوس داشتم اونم ی اشاراتی میداد ولی عمل نمیکرد اسکل بود در همون مرحله خشکید و هر دو منتقل شدیم اصلا نمیدونم کجاس😔

اینا مهمه گلم ❤❤❤ سعی کن سیاستارو یاد بگیری هر مرحله از زندگی سیاست های خودشو داره

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اصلا حرفی ندارم بزنم😐

😂😂😂😂😂اقااا برات بگم من کلا شانس ندارم ،از همکلاسی ک شانس نیاوردم ،بعد ی همکلاسی جدید اومد خیلی ...

😂😂😂 ناامید نشو همینجور پیش برو بلاخره طرفتو پیدا میکنی😁 اون دوتا شانس نداشتن ک همچین دختر خوبیو از دست دادن😏

من دنبال خواستگار سنتی نیستممم دوست پسرم دارم ۶ سال باهاشممم دویش دارممم ولی شرایطش اصن ندارههه میتر ...

ارررره منم دوس دارم عاشقانه ازدواج کنیم اول اشنا شیم بعد ب مرحله ازدواج برسیم اینجور ازدواجها موفق تر هم هست ب نظرم ،ولی خب اعتماد واقعا سخته دوستی وحشتناکه وحشتناک

1334
😂😂😂 ناامید نشو همینجور پیش برو بلاخره طرفتو پیدا میکنی😁 اون دوتا شانس نداشتن ک همچین دختر خوبیو ...

😂😂😂😂😂😂😃اولیه خب خودم ادامه ندادم ولی برا دومیه میسوزمااا😂😂😂

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اص ...

هرچیزی ب ذهنت رسید بزن خودش چیزای مربوط ب همونو میاره مثلا : چجوری پسرا رو جذب خودم کنم. عشوه دخترونه. پسرا از چ دخترایی خوششون میاد

تو نت چی سرچ کنم دقیقا 😂😂😂البته میدونی این تیکه ک میگی حرف بزن با لبخند فوق العاده سخته چون من اص ...

درباره ی حرف زدن هم چرتو پرت بگی و لبخند بزنی هم کافیه چون پسره ک نمیشنوه فقط میبینه😂😂😂 مثلا امروز چقد هوا خوبه.اینجا چقد ارومه.و از این چیزا

برم بزنم و بیام 😁😋

😂😂😂 موفق باشی عزیزم👍❤❤❤

1476