2726
عنوان

عاشقی واسه ....💜

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 25 پست
عشششقه بخدا کلی عکس ازش دارم همش ور دلم کنارم بقل پام  میاد میگیره میشینه یوقتاام خوااابه خ ...

دیگه ادامه نده ضعف کردم 😍خیلی دلم‌میخواد یه حیوون خونگی بگیرم ولی مامانم میگه گذاشتیش ورفتی من کاری بهش ندارم صبح تاشبم سرکارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیگه ادامه نده ضعف کردم 😍خیلی دلم‌میخواد یه حیوون خونگی بگیرم ولی مامانم میگه گذاشتیش ورفتی من کاری ...

تو خونه خودمون مامان منم میگفت میگفت ببین جک و جونور بخری بری پی کارت من کاریش ندارما 

ولی خودش عاشق پسرم شد وقتی ک مرد مامانم یکماه فقط گریه میکرد و جای خالیشو نگاه میکرد 😣اونم خیلی دلبر بود 

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2728
دیگه ادامه نده ضعف کردم 😍خیلی دلم‌میخواد یه حیوون خونگی بگیرم ولی مامانم میگه گذاشتیش ورفتی من کاری ...

نمیدونی ک پا میشد میبردتش پارک ک وسطه چمنای تاازه و بلند جلون بده حال کنه 

عاشق چمن تازه کوتاه نشده بود 

مامانم صداش نمیکرد جوجه ی من بدوبدو میومد پیشش دلش ضعف میرفت واسش

بیشتر از من ب مامانم وابسته بود ازبس لوسش میکرد

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
تو خونه خودمون مامان منم میگفت میگفت ببین جک و جونور بخری بری پی کارت من کاریش ندارما  ولی خود ...

اتفاقا داداشم‌ میگه بخر نمیتونه که حیوون تشنه وگشنه ول کنه حتما میرسه بهش یکی ازدوستامون طوطی داره خیییییلی بامزست

اتفاقا داداشم‌ میگه بخر نمیتونه که حیوون تشنه وگشنه ول کنه حتما میرسه بهش یکی ازدوستامون طوطی داره خ ...

اینا بچه هامن😁

نمیدونی ک پا میشد میبردتش پارک ک وسطه چمنای تاازه و بلند جلون بده حال کنه  عاشق چمن تازه کوتاه ...

راستی پرندتون چیه؟عکسش بازکردم ولی متوجه نشدم معلومه خیلی باهوشه