2703
2553
عنوان

عاشقی واسه ....💜

221 بازدید | 25 پست

هرکی یمدلی و معنای خودشو داره 

من

عشق خدادادی و با خانوادم فهمیدم

عشق از جنس خودم و با همسرم شروع کردم و عاشقی باهاش یه معنای دیگه داشت 

بعد عاشق موجوداتی شدم ک از جنس خودم نبودن ولی حالم خوب بود باهاشون

بعد عشقی و پیدا کردم ک دلم باهاش آرومه

تو شرایط خوب تو شرایط بعد تو هرحالی بدون کلمه ای حرف فقط با یه نگاه حالم و خوب میکنه

کوچولوی ریزه میزه من عاشقتم 👇

حال دلتون خوب😊

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

حس مجری گری گرفتی ها

خوش باشی دوست عززیز

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
وااای نفسمممم معرفت وفهم این جک وجونوراازادما بیشتره والا

ببین نگم برات باهامون میخوابه 

میخوره 

بازی میکنه 

یوقتا ک مثه الان میرم تو فکر میبینم رو پامه همینطوری انقد میشینه تا نازش کنم اخرم چرتش میگیره😂

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
ببین نگم برات باهامون میخوابه  میخوره  بازی میکنه  یوقتا ک مثه الان میرم تو فکر می ...

الان به معنای واقعییی دل من برردی شما این حیوونکیا حسشون خیلی قویه زودم باهات انس میگیزن😍

عروس هلندی بهترینه😊 یکی از دوست داشتنی ترین موجودات دنیا

ببین همممه حیوونا از پرنده 

ماهی 

هرچی 

هرکدوم یجور دلبرن 

یه ماهی دارم تو این چندوقت ک مریض بوده ها ازش مراقبت کردم انقد آرامش داره دستم و میکنم تو آب میاد ناز بشه 

میفهمن درک دارن 

این فینگیل و از بچگی دارم بچمه

الان به معنای واقعییی دل من برردی شما این حیوونکیا حسشون خیلی قویه زودم باهات انس میگیزن😍

عشششقه بخدا

کلی عکس ازش دارم همش ور دلم

کنارم

بقل پام 

میاد میگیره میشینه یوقتاام خوااابه خواابه

همه بچه هام و دوست دارما ولی این پرنسسه مامان یچی دیگس

2706