2726
عنوان

شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 42 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشت بوم ندارن 

شاید جلو کولره😊 مثبت فکر کن البته اگ اهل دروغ نیس

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
این جوریام نیست ادم فکرشم می کنم مغزش می پوکه 

قبلا شوهرداشتم میدونم برام مهم نیس،نکه مهم نباش من خیلی بیخیالم و اصلا جوششش نمیزنم فکروخیالللل که اصلا میگممم جوووونش دربیاد

تا روووت میگیرم 
خوشا به سعادت 

هرچی دوستم فکرکنی ب سرت میاد وخودت داغون میشی ازلحاظ روحی،من بخدا خیلی بیخیالم اگ یکی فحش بارونم نکن بعد۵دیقع یادم میره شایدباطرفم حرفم بزنم تاحددددبیخیالمممم حالاشماتصورکن

تا روووت میگیرم 
هرچی دوستم فکرکنی ب سرت میاد وخودت داغون میشی ازلحاظ روحی،من بخدا خیلی بیخیالم اگ یکی فحش بارونم نکن ...

خوش بحالت واقعا من تا کسی چیزی میگه باید ده تا دیگه بزارم روش بهش بگم وگرنه از فکر و خیال مغزم می ترکه اصلا دل درد می گیرم شاید واسه این در سن کم ازدواج کردم 

خوش بحالت واقعا من تا کسی چیزی میگه باید ده تا دیگه بزارم روش بهش بگم وگرنه از فکر و خیال مغزم می تر ...

من الان۲۱سالمه،باورت میشه من ازسرکارمیام تازمانی که بخوام بخوابم درحال رقصم درهمه حالت درحال کاراشپزی پیش دوستام دلممم خیلی شاد؛همه میگن توپیرنمیشی

تا روووت میگیرم 
شوهرندارم ولی خانوادمم سال ۹۶تردم کردن وبیرونم کردن ک چراطلاق گرفتی ومن نزدیک۳سال تنهاوروی پای خودم ...

بخدا منم می خوام بچه م که به دنیا امد دیدم زندگی خوب می شینم زندگی می کنم ولی اگه اینجوری نبود فقط خودم بدون یه اثر می رم و از همه دل می کنم 

2706