2726
عنوان

خانوما بیاین کمکم برای اسم نی نی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 83 پست
عالیه عزیزم اگر فراسیون اصل بخوری وقتی بری سونو کلی از کیستای ریزت اب شده و حجم و ابعاد تخمدان طبیعی ...

رحمم مشکلی نداره.کیست هم ندارم.یعنی اصلا مشکلی ندارم فقط میخوام دوقلو باشه.

ی بار باردار شدم اماچهارماه ونیمم بود گفتن قلبش ضربان نداره و مجبور شدم طبیعی سقط کنم.

فراسیون رو تو پریودی هم بخورم؟

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
رحمم مشکلی نداره.کیست هم ندارم.یعنی اصلا مشکلی ندارم فقط میخوام دوقلو باشه.  ی بار باردار شدم ...

عزیزم این درمان ها برای تنبلی شدیده توصیه میکنم انجام نده چون مشکلی نداری برات مشکل ساز میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رحمم مشکلی نداره.کیست هم ندارم.یعنی اصلا مشکلی ندارم فقط میخوام دوقلو باشه.  ی بار باردار شدم ...

نه عزیزم فراسیون خونریزی رو زیاد میکنه سه روز اول نخور

ولی بازم بهت میگم این درمان ها رو انجام نده 

نه عزیزم فراسیون خونریزی رو زیاد میکنه سه روز اول نخور ولی بازم بهت میگم این درمان ها رو انجام نده& ...

پس چکار کنم دوقلو بشه😭😭😭😭😭

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2728

در رابطه با دوقلویی اینکه کسانی که تنبلی دارن در صورت درمان کامل کلا براشون احتمال بارداری چندقلویی وجود داره من که تنبلی شدید داشتم سه قلو باردار شدم شما مشکلی نداری احتمال چند قلویی 4 حتی 6 قلویی برات زیاد میشه که در این صورت رحم گنجایش نداره و دوباره کلی مشکل

برای بارداری و به قول خودت دوقلویی به پزشک مراجعه کن به هیچ وجه خودت کاری نکن

در رابطه با دوقلویی اینکه کسانی که تنبلی دارن در صورت درمان کامل کلا براشون احتمال بارداری چندقلویی ...

ممنون عزیزم. دعا یادت نره.

ان شاءالله دوقلوهاتُ صحیح و سالم و تپل و مپل بغل بگیری

ممنون عزیزدلم انشاالله شما هم به هر چی میخوای برسی

سلام عزیزم میشه درخواست دوستی منو قبول کنی چندتا سوال راجع به بارداری سه قلو دارم ازت خیلی نگرانم عزیزم میشه کمکم کنی

چیزهایی که دست کم میگیریم کس دیگری برای بدست آوردنشان رازو نیاز میکند