2726
عنوان

خانوما بیاین کمکم برای اسم نی نی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 83 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم اگر مشکلی برای بارداری نداری دارو مصرف نکن اول از همه چیز خداروشکر که مامان شدم ولی سختی های ...

درمانهای خانگی رو ب من میگی؟

من دارم برگ سنجد میخورم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
درمانهای خانگی رو ب من میگی؟ من دارم برگ سنجد میخورم

عزیزم عرق فراسیون اصل گیر بیار یا همیشه بعد یا قبل از سه وعده صبحانه و نهار و شام نصف استکان فراسیون نصف آب خیلی موثره

ماساژ تخمدان با روغن سیاهدانه ، روغن تخم کدو،روغن گل سرخ ،هر روز خوردن مخلوط سیاهدانه و عسل

حجامت ،حجامت ساکرال ،بادکش تخمدان 

قطره ویتاگنوس

عرق رازیانه صبح و شب

آب هویج از روز اول تا 14 یعنی روز تخمگ گذاری

آب بریز روی تخم شنبلیله آب زیرش رو روز اول تا روز سوم بخور

و مهمتر از همه این که اول خدا اول خدا اول خدا که همیشه در عین ناامیدی برات معجزه میکنه با تمام وجود بهش اعتماد کن

عزیزم اگر دوست داشته باشی میتونم کمکت کنم با خواست خدا باردار شی من درمان شیمیایی به تنهایی برام جوا ...

به من فقیر بیچاره هم کمک کن

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
به من فقیر بیچاره هم کمک کن

عزیزم عرق فراسیون اصل گیر بیار یا همیشه بعد یا قبل از سه وعده صبحانه و نهار و شام نصف استکان فراسیون نصف آب خیلی موثره

ماساژ تخمدان با روغن سیاهدانه ، روغن تخم کدو،روغن گل سرخ ،هر روز خوردن مخلوط سیاهدانه و عسل

حجامت ،حجامت ساکرال ،بادکش تخمدان 

قطره ویتاگنوس

عرق رازیانه صبح و شب

آب هویج از روز اول تا 14 یعنی روز تخمگ گذاری

آب بریز روی تخم شنبلیله آب زیرش رو روز اول تا روز سوم بخور

و مهمتر از همه این که اول خدا اول خدا اول خدا که همیشه در عین ناامیدی برات معجزه میکنه با تمام وجود بهش اعتماد کن

عزیزم عرق فراسیون اصل گیر بیار یا همیشه بعد یا قبل از سه وعده صبحانه و نهار و شام نصف استکان فراسیون ...

ممنون گلم.دعا کن خدا به منم دوقلو صالح و سالم بده

الهی آمین 

ممنون عزیزم.عاقبت بخیر بشی

2706