2726
عنوان

خانوما بیاین کمکم برای اسم نی نی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 83 پست

هانا هیراد

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اگر دوست داشته باشی میتونم کمکت کنم با خواست خدا باردار شی من درمان شیمیایی به تنهایی برام جوا ...

خیلی هم ممنونت میشم اگه بگی که خیلی لطف کردی عزیزم لطفا اگه وقت داشتی بگو چیکار کنم

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین

مهرسام و مهرسانا

آدریانا و آدرین

حلما و حامی

نیکا و نیکان

دلوین و دالوین

ماهان و ماهور

سلین و سورنا

یسنا و یونا

آیسان و اریا

درسا و پارسا

آنیتا و اراد

مانلی و ماکان

رها و رهام

هیوا و هیراد

شایلی و شایمین

هانا و هانی

کاملیا و کارن

ایسان و علیسان

شهرزاد و مهرزاد

مهتاب و ماهان

ماریا و آریا

نفس و جانان

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
عزیزم اگر دوست داشته باشی میتونم کمکت کنم با خواست خدا باردار شی من درمان شیمیایی به تنهایی برام جوا ...

یعنی میشه سونو ان تی به من بگه دوتا دختر دارم😭😭😭

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
معلومه عاشق دختری ولی بنظر من یه دخی یه پسر خوبه

عزیز دلم تخم مرغ خانگی و شیر محلی یا همون ارگانیگ من شنیدم باعث دوقلو طبیعی میشه البته با همسرت باید مصرف کنید 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
خیلی هم ممنونت میشم اگه بگی که خیلی لطف کردی عزیزم لطفا اگه وقت داشتی بگو چیکار کنم

عزیزم عرق فراسیون اصل گیر بیار یا همیشه بعد یا قبل از سه وعده صبحانه و نهار و شام نصف استکان فراسیون نصف آب خیلی موثره

ماساژ تخمدان با روغن سیاهدانه ، روغن تخم کدو،روغن گل سرخ ،هر روز خوردن مخلوط سیاهدانه و عسل

حجامت ،حجامت ساکرال ،بادکش تخمدان 

قطره ویتاگنوس

عرق رازیانه صبح و شب

آب هویج از روز اول تا 14 یعنی روز تخمگ گذاری

آب بریز روی تخم شنبلیله آب زیرش رو روز اول تا روز سوم بخور

و مهمتر از همه این که اول خدا اول خدا اول خدا که همیشه در عین ناامیدی برات معجزه میکنه با تمام وجود بهش اعتماد کن

2706