2410
2553
عنوان

خانوما بیاین کمکم برای اسم نی نی هام

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مهراد و مهزاد باران و رايان نيان و كيان نيوان و دلوان دلوين و آروين ياس و ياني ماهان و ماهور ...

کوره نازار😍

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
2714
راهنمایی کن ما رو هم چه دارویی استفاده کردی؟تحت نظر دکتر بودی؟چند وقت؟اذیت نشدی؟ منم دوقلو میخوام😢

عزیزم اگر مشکلی برای بارداری نداری دارو مصرف نکن

اول از همه چیز خداروشکر که مامان شدم ولی سختی های خودش رو داره

پارسا و پریسا

آوا و آرمان 

هادی و هدی

من مطمعنم تا قبل از به پایان رسیدن تیکرم به آنچه که میخوام‌‌میرسم .. چون به ❣ خدا ❣ ایمان دارم ..برای رسیدن به حاجتم ی صلوات بفرست ان شاالله عاقبت بخیر بشی 😘
عزیزم من تنبلی داشتم بعد لترازول و hmgمصرف کردم همراه با کلی درمان خانگی که به خواست خدا این طور شد

اخی خداروشکر عزیزم منم تنبلی دارم ولی اصلا باردارم نمیشم برای منم دعا کن مث شما یه روزی به ارزوی دوقلوهام برسم 😍❤️🙏

من مرده ام...به نسیم خاطره ای،گاهی تکانی میخورم ...همین
اخی خداروشکر عزیزم منم تنبلی دارم ولی اصلا باردارم نمیشم برای منم دعا کن مث شما یه روزی به ارزوی دوق ...

عزیزم اگر دوست داشته باشی میتونم کمکت کنم با خواست خدا باردار شی من درمان شیمیایی به تنهایی برام جواب نداد تا اینکه رفتم سراغ درمان خانگی و طب سنتی با زمان کوتاهی در اوج ناباوری باردار شدم

2706