2703
2553
عنوان

اشتباه کردم؟؟؟!!!! عذاب وجدان

214 بازدید | 15 پست

سلام دوستان میخواستم داستان قسمتی از زندگیم رو براتون بگم

من یه بار توی عقد جدا شدم بعد از سه ماه به خاطر اینکه علاقه نداشتم متاسفانه توی جو دوستان دانشگاهم قرار گرفتم و وقتی نامزد سابقم خاستگاری اومدن خانوادشون اصرار داشتن سریعا عقد خونده بشه که خانواده من مخالفت کردن من خودمم مخالفت کردم بهشون گفتم بریم مشاور ،مشاوره رفتیم و جناب مشاور گفت باید چند جلسه دیگه هم بیاین که اقا پرونده رو گفتن و مادرشون گفتن ما خودمون تحصیلکرده ایم و نیازی به مشاور نیست.منم بی تجربه بودم و باورم شده بود. اونها عجله داشتن و از طرفی ما نمیخاستیم با عجله انجام بشه حتی یکی از بستگان زنگ زد به مادرشون و گفت یه مدت نامزد باشیم بعد محرم کنیم ولی گفتند که عقد بهتره خلاصه یه شب زنگ زدند که بیان واسه تعیین مهریه قرار قبل اومدن اونها براین شد که بهشون بگیم حداقل یک ماه نامزدی و رفت و امد بعد عقد محضری ولی وقتی اومدن با وساطت مادربزرگشون و اصرار پدرشون(و واسطه کردن سید بودنشون)متاسفانه قرار شد دو روز بعد عقد کنیم. با اینحال من واقعا به ایشون بی حس بودم و این مساله رو با دوستام (به اشتباه)در میون گذاشتم و گفتند که بعد مدتی حس بوجود میاد.اما هر چه گذشت نه تنها حس ایجاد نشد که من رفتارایی میدیدم که مطابق میل من نبود و ازونجا که ازدواج ما بدون هیچ شناختی بود تازه بعد عقد من داشتم میشناختمشون و تفاوت هارو میدیدم 

نه اینکه ایشون بد باشن اتفاقا منو خیلی دوست داشت و تا جاییکه میتونست به حرفام گوش میداد ولی انگار مال هم نبودیم وقتی با هم بودیم حس خوبی نداشتم. بعد هم توافقی جداشدیم الان واقعا حس بهتری ازون موقع دارم و اصلا پشیمون نیستم تا به حال (اینم بگم اسم هم رو از شناسنامه هامون پاک کردیم) ولی میگم دل اون اقا رو شکستم و ازین بابت ناراحتم. میترسم اتفاق بدی در اینده بیوفته هر چند خدا خودش شاهده که من همیشه میگم کاش از اول این ازدواج سر نمیگرفت که حالا اینجوری نشه و شدیدا تو اون زمان تحت فشار بودم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

نمیدونم واقعا چرا همه چی انقدر سریع شد مردم چن سال میرن مسان اخر سر کوچیکترین چیزا بهم میخوره ولی از من سر دوهفته همه چی تموم شد 

اونم منی که همیشه سخت میگرفتم و همه رو نصیحت میکردم 

حس بدی به خودم پیدا کردم حس میکنم مثل یه ادم بی سواد رفتار کردم و هر چی اونا گفتن قبول کردم و اخرش هم خودم و هم اون اقارو به دردسر انداختم

فقط یه درسی بهم داد این قضیه تا اخد عمرم هیچ کسو قضاوت نکنم 😔

2714

بالاخره ممکنه برای هرکسی پیش بیاد و شما کار خلافی انجام ندادی....طلاق هم که حرام نیست

خودت رو اذیت نکن ..امیدوارم هم شما هم اون اقا ازدواج موفقی داشته باشید

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊

از اول اشتباه كرديد قبول كرديد عقد كنيد وقتي اصرار اونارو ديديد هم نبايد قبول ميكرديد الانم عذاب وحدا نداشته باش اگه ميرفتي تو زندگي بيشتر بهم آسيب ميزديد هرچي زودتر آدم متوجه اشتباهش بشه بهتره

اگه پسر خوبی بوده چطور نتونستی دوسش داشته باشی؟ 

نتونستم 

میدونین باهم خیلی فرق داشتیم و کلا با معیارام فرق داشت مثلا من همیشه از مردای جدی خوشم میومد و برعکس از مردای سبک و خیلی شوخ خوشم نمیومد یا ایشون شدیدا تاکید داشت من باید مث دختر باشم واسه خانواده شون و اگه مراسم داشتن من باید از یکی دو روز قبل میرفتم کمک و اگ نه میوردم ناراحت میشدن یا خانواده شون رو چون ماشین نداشتن با ماشین خودش میبرد و میورد و حتی جاهایی منو با ماشین دیگه میفرستاد ک خانواده اش رو ببره ولی با همه اینا به منم محبت میکرد ولی به دلم نمینشست محبتاش 

امیدوارم هیچ وقت تو همچین شرایطی قرار نگیرین ولی فقط کسی که تجربه داشته میفهمه چی میگم

نتونستم  میدونین باهم خیلی فرق داشتیم و کلا با معیارام فرق داشت مثلا من همیشه از مردای جدی خوش ...

به نظرم این مسایل ک مربوط به خانواده همسره خیلی مهم نبوده

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

اینم بگم سعی کردم اذیتش نکنم هر چند اواخر یه حرفایی زدم که دیگه دل بکنه و از همین حرفا ناراحتم که بهش گفتم

گفتم دلم باهاش نیس و یه سری حرفای دیگه 

در نهایت توافقی جدا شدیم هررچی کادو بهم داده بود حتی لباس همه رو بهش پس دادم و همه خرج و مخارج جدایی و وکالت و همه چی رو هم خودمون دادیم

2706