2726

درمورد فرقه های شیطان پرستی،چین اینا؟جیکار میکنن؟حرف حسابشون چیه؟خدالعنتشون کنه

❤مثل یک معجزه ای علت و ایمان منی همه هانو بله هستند شما جان منی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو ایران خ زیاد شدن و جوونا هم خیلی میرن عضو میشن 

یه گروه بود ک جذب میکرد همه نوجوون های خام و بی تجربه بودن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

کار خاصی نمیگنن حرف حسابم ندارن  طبق سلیقشون لباس میپوشن مو رنگ میکنن زیور الات میندازن ودینشونم خودپرستیه فک کنم نمیدونم چیز درستی نمینویسن همه ضد ونقیضن 

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   
تو ایران خ زیاد شدن و جوونا هم خیلی میرن عضو میشن  یه گروه بود ک جذب میکرد همه نوجوون های خام ...

آهان همینو میخوام بدونم چیه این قوم باعث میشه جوونا جذبش بشن؟

مذهب نیست در کل ضد مذهبه ...منظورم اینه که شیطان پرستی کلا مذهب رو قبول نداره...آیین هست به قولی

اره منظورم همونه خودشونو فقط قبول دارن 

کار خاصی نمیگنن حرف حسابم ندارن  طبق سلیقشون لباس میپوشن مو رنگ میکنن زیور الات میندازن ودینشون ...

پروفایلت کشت منو😍

آهان همینو میخوام بدونم چیه این قوم باعث میشه جوونا جذبش بشن؟

احتمالا بی بندو باری وبها دادن ب خودشونواینکه هرکاردلشون میخاد میکنن😑

کار خاصی نمیگنن حرف حسابم ندارن  طبق سلیقشون لباس میپوشن مو رنگ میکنن زیور الات میندازن ودینشون ...

ولی من گروه پیدا کردم توش میگفت کارهای سختی باید انجام بدن مثلا قران رو اتیش بزنن ، بتونن نجسات بخورن ، نوزاد چند روزه رو تو اتیش بندازن خلاصه هرکاری ک یه انسان نتونه کنه تا روح پلید شه و اماده دیدن اربابشون شه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
احتمالا بی بندو باری وبها دادن ب خودشونواینکه هرکاردلشون میخاد میکنن😑

آره دقیقا

روابط جنسی توشون آزاده

هرکی باهرکی خواست

این موجب جذب جووناس

2706