2726

اولا دعا میکنم اونایی ک منتظرن مامان بشن هر چی زوتر خدا ی نینی خوشگل بهشون بده بعدشم علاعمم کلا چیزای شورو ترش دوس دارم گوجه سبزو و لواشک و آلوچه و شیرینی اصلا نمیخورم و بشدت خوابالو شدم و تنبل و کل روزو حالت تهوع دارم و سر درد و سر گیجه بعد سمت راستم سفت شده

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجور نمیشه حدس زد سونو ان تی بزاری  میتونم بگم 😍

هنوز ان تی ندادم هفته هشتمم 

من و داداشم دوقلو هستیم) در حال قدم زدن بودیم. داداشم چند متر جلوتر از من راه می رفت. یارو اول داداشم رو دید بعد اومد جلوتر من رو دید و گفت: دوقلو‍‍یید؟ پ ن پ اجسام از آنچه در آینه می بینید به شما نزدیک تر هستند!حالا خدا دوتا نینی خوشگل گذاشته تو دلم نینی هامم بدنیا 
2728

دقیقا ۵۰ درصد علاعمت پسر 

۵۰٪ دختر 

یه دختر یه پسر😁😁😁

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
اینجور نمیشه حدس زد سونو ان تی بزاری  میتونم بگم 😍

واقعا با ان تی میتونی حدس بزنی؟ 😍

♥ما شآءَ اللَّهُ لا حَوْلَ وَ لَا قُوَّهَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ♥

خودم با داداشم دوقلو هستم همه میگن ی دختر ی پسر ولی من خودم حسم میگه جفتشونم جنسیتشون یکیه 🤔🤔

من  واسه پسرام چیزای ترش دوست داشتم ولی وقتی میخوردم دل درد میشدم فشارمم میفتاد  باید حتما شیرینی میخوردم تا حالم خوب بشه  واسه اولی ویار نداشتم دومی وحشتناک ویار داشتم 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
چه جالب عاشق دو قلوام خوشبحالتتتتتتتتتتتت من میگم هردو پسر

ایشاله خدا ب شمام دوقلو بده عزیزم خودمم حسم میگه جفتشونم پسرن 

اگه خودتو داداشت دوقلو بودید   دوقلوهای خودتم دختر و پسرن

اره دوس دارم ی دختر ی پسر باشن ولی همش احساس میکنم جفتشم پسره نمیدونم چرا 

اره دوس دارم ی دختر ی پسر باشن ولی همش احساس میکنم جفتشم پسره نمیدونم چرا 

ان تی رفتی عکس ان تی رو بزار منو صدا بزن بهت بگم 

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
2706