1265
1267
عنوان

از پوشک گرفتن در بیست ماهگی

182 بازدید | 42 پست

بچه ها دختر من دوم تیر بیست ماه رو تموم می‌کنه

کسی بوده تو این سن بچه ش رو از پوشک گرفته باشه

دختر من فوق العاده باهوشه و کامل حرف میزنه

البته همسرم مخالفه میگه بعد از دو سالگی بگیر

من گفتم سه ماه تابستون بگیرمش بعد اول مهر فرشام رو بشورم

کسی تجربه ای در مورد پوشک گرفتن داره؟اصلا چطور باید شروع کرد و به بچه امورش داد؟

والا من امتحان کردم موفق نشدم شما رو نمیدونم الانم گذاشتم ۲۶ یا ۷ ماهگی امتحان کنم

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279

بچه من بیست پنج ماه اصلا حاضر نیست بیاد دسشویی 

وقتی قرارمان پروانه شدن است ، بگذار روزگار هرچقدر میخواهد پیله کند . بالاخره زیر پیله ها میمیرم  حسرت پروانه شدن به دلم میمونه... 

من ۲۱ ماهگی گرفتم و موفق شدم خداروشکر

کامل ک حرف نمیزنه

کلمه میگه.

جیش رو هم‌گفت و معنیشو درک کرد و خداروشکر تونست کنترل کنه

البته من از دو ماه قبل شروع کردم و هی باهاش تمرین کردم

مثلا میبردمش بیرون یکی دوساعت پوشک نمیکردم

تو خونه ازاد میزاشتم و مدام میبردمش دسشویی

البته چند باری جیش کرد اما خب ...

بعد دو ماه فهمیدم آماده اس اما فکر میکرد مهم نیست اگه نگه 

چون هیچوقت دعواش نمیکردم اگه نمیگفت

یه بار نگفت و جیش کرد دعواش کردم

بعد از اون فهمید ک مهمه برام دیگه میگفت

پروسه زمانبری هست

خدایا بابت همه چی ازت ممنونم
8

وای بچه ها من دخترمودیروز تاحالا پوشکش نکردم خودشوخیلی کنترل میکنه بعدچندساعتم توشلوارش جیش یا پی پی میکنه اصلا همکاری نمیکنه چرا😥

حالم گرفته ازاین دنیایی که ادم هایش همچون هوایش ناپایدارند گاه انقدرپاک که باورت نمی شود گاه انقدر بی معرفت که نفست می گیرد‌
1226
روشت رو میگی گلم؟

اگ بچت صبح تاشب جیش نمیکنه توخواب واگ مفهوم جیش وپی پی  میدونه راحت  میتونی بگیری ببر دسشویی بعد یه جایزه کوچک بده چندروز بدون پوشک باشه عادت میکنه 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
چطور شروع کردی؟

با اینکه خودش علاقه مند بود کارش داخل سرویس انجام بده میبردمش ولی کنترل رو کارش نداشت نمیدونست کی جیش داره فقط باید هر یه رب بیس دیقه میبردمش اونجاکارش میکرد ولی بعضی وقتا نه رو فرش خودم کلافه شدم هر یه رب باید ۵ دیقم تو سرویس بودم کارمم داشتم دیگه ولش کردم تا خودش بگه

رفتم به باغی،دیدم کلاغی،زدم تو گوشش،گوشش خون افتاد،بردمش دکتر،دکتر دواش داد،دوا نخورده،افتاده مرده،
وای بچه ها من دخترمودیروز تاحالا پوشکش نکردم خودشوخیلی کنترل میکنه بعدچندساعتم توشلوارش جیش یا پی پی ...

براش صندلی توالت خوشگل بگیر بزار تو دستشویی استیکر اینا لوسیون خوشش بیاد بره بشینه رو اون کارشو بکنه

1252