1147
1273
عنوان

با این دوست پسرم چیکار کنم

493 بازدید | 50 پست

سلام دوستان میخوام بخشی از زندگیمو بزارم لطفا راهنماییم کنید

من مدتی هس با ی پسری ک از اقوام هس دوست شدم من از اون خوشم میاد در واقع برا ازدواج میخوامش خلاصه رفتم تو کارش  اولین بار اون برا ی کاری بم پیام داد دیگه بعدش من بعد ی مدتی بش پیام دادمو ازش راهنمایی خواستمو کمکم کرد اون کارمنده دیگه منم الان کارمند شدم یکمم راهنمایی های اون بم کمک کرد  خلاضه ک من زدو بدجور ازش خوشم اومد  اون بز گف ک قصد ازدواج و اینا نداره برا دوستی با هم باشیم  منم گفتم من ک فعلا کسی تو زندگیم نیس یکمم بخاطر دوس پسر قبلم حالم گرفته بود گفتم شاید خر شد منو گرف  باش دوس شدم ولی اون هی میرف سمت حرفای اونجوری منم بدم میومد اونم میزاشت میرف   من تا چنبارشو هی میرفتم ب بهانه های مختلف شروع میکردم اونم ریلکس برمیگش باز همون حرفا و کات کردنا  دیگه منم بی خیالش شدم   حالا بعدش اون هی میومو سمتم   من چنبارشو تحویل گرفتم دیدم باز اون حرفا رو زد ی چنباریم تحویلش نگرفتم

خلاصه ک دیگه اون بود ک هرسری میومد دنبال من بعد هرسری کات کردنه اینم بگم رابطه ما کلا در چت و رد وبدل کردن عکس بود

ولی همچنان میگف منو برا ازدواج نمیخواد نه ک من بش بگماا خودش میگف ک مثلا من پیش خودم فکری نکنم دیگه من هی مسخرش میکردم ب شوخی بش میگفتم من عمرا بایکی مث تو ازدواج کنم در کل وقتی ار معیارای ازدواجش میگه من همه اونارو دارم چن بارم از من در مورد معیارام پرسید 

اینم بگم جفتمون ترشیده ایم      من28 اون بز 32

حالا بگین من چ کنم با این ؟؟؟فعلا هم خواستگار ندارم یا مورد دیگه اییی

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258
1221

اینجور چ شما تعریف کردی من برداشتم اینه ک این پسر فقط برای کارای خاک برسری میخاد ینفرو ک بهش پا بده

وقت خودتو هدر نده برای این آقای بز بقول خودتون

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرو زدم ک ان شاء الله اون تاریخ بیبی چکم مثبت باشه💚💚💚 ممنون میشم با دلای پاکتون دعا کنید برا همه منتظرای نی نی❤️👶🏻❤️ خداجونم ب بزرگیت قسم ب همه مامانا بچه ی سالم بده🙏🏻
1257

تا عنوان رو دیدم اومدم بگم بزن تو سرش😝😝😝

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه😔😔😔😔   میشه واسه برآورده شدن آرزوم صلوات بفرستی       خدایا شکرت 😘😘😍😍امروز دو قدم به آرزوم نزدیکتر شدم     .    ممنون به خاطر صلواتهاتتون نی‌نی سایتی‌های گلم😙😙😙😙                                         این نیز بگذرد ...   لالا کن دختر زیبای شبنم ،لالا کن روی زانوی شقایق،بخواب تا رنگ بی مهری نبینی تو بیداریه که تلخ حقایق، تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد و کوچش را ندیدم،حالا من موندم و یه کنج خلوت که از سقفش غریبی چکه کرده،تلاتم های امواج جدایی زده کاشونمو صد تکه کرده، دلم میخواست پس از اون خواب شیرین،دیگه چشمم به دنیا وا نمیشد،میون قلب متروکم نشونی دیگه از خاطرت پیدا نمیشد،صدام غمگینه از بس گریه کردم ازم هیچ اسم و هیچ آوازه ای نیست نمیپرسه کسی هی درچه حالی،خبر از آشنای تازه ای نیست   ( به پروانه صفت ها گفته بودم که شمعم میل خاموشی من نیست، ) پرنده رو درختم آشیون کن،حالا وقت فراموشی من نیست،تو مثل التماس من میمونی که یک شب روی شونه هاش چکیدم،سرم گرم نوازش های اون بود که خوابم برد کوچش را ندیدم
استدلالت چی گلی؟

تو دوستی وقتی میره سراغ حرفای اونجوری واینکه تو این سن تکلیفش با خودش مشخص نیس

زندگیه ماهم شبیه اینترنت ۱۲۸کیلوبایته،اینترنت داریا ولی چیزی باز نمیکنه🤕ماهم زنده هستیم ولی زندگی نمیکنیم
1252