2726

سلام

من هفته 21 هستم

نمیدومم بگم لگد جنین رو حس میکردم ولی دو هفته بود تو شکمم یهو خالی میشد هر چند ساعت

از صبح هیچی حس نکردم

نمیزاره رو کارام تمرکز داشته باشم. 

چیز شیرین خیلی خوردم

به پهلو هم دراز کشیدم خبری نیست

اصلا اگه رشد جنین متوقف بشه علائمی داره؟

چی کنم این فکرا از سرم بره

درکت میکنم ولی نگرانیت بی مورده چون الان تکوناش منظم نیست منم استرس میگرفتم ولی بعصی روزا ممکنه اصلا حسش نکنی چون تکونهاش ضعیفه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
درکت میکنم ولی نگرانیت بی مورده چون الان تکوناش منظم نیست منم استرس میگرفتم ولی بعصی روزا ممکنه اصلا ...

اخه من استراحت مطلقم بعد دیروز دو ساعت نشستم

دو بارم کوچلو ترسیدم خطرتاک نیست ترسای کوچیک؟

اخه من استراحت مطلقم بعد دیروز دو ساعت نشستم دو بارم کوچلو ترسیدم خطرتاک نیست ترسای کوچیک؟

اصلاا خطرناک نیست نگران نباش عزیزم نی نیت حالش عالیه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اصلاا خطرناک نیست نگران نباش عزیزم نی نیت حالش عالیه

توکل به خدا اگه تا کی حرکتی حس نکردم برم دکتر. اخه دیشب حس کردم برای اولین بار داشت به شکمم ضربه میزد. بعد دیگه صبح هیچی

تا قبل این دقیقا زیر نافم بود

توکل به خدا اگه تا کی حرکتی حس نکردم برم دکتر. اخه دیشب حس کردم برای اولین بار داشت به شکمم ضربه میز ...

اگر تا پنج روز هیچی حس نکردی برو عزیزم من ۲۵ هفته بودم بچم دوروز هییچ تکونی نخورد داشتم میمردم از استرس روز سوم دوباره شروع کرد لگد زدن

تا هفته ۲۸ این چیزا عادیه

الکی نگران نباش من اولها خیلی میترسیدم همش بدو بدودکتر دیگه انقد خودمو عذاب دادم خسته شدم با خودم گفتم اگه قسمتم باشه میمونه دست من نیست خداست... همینو به خودت بگو دلت اروم میگیره من دیشب یه لگد به کمرم خورد از کمر دردمردم وزنده شدم اما نترسیدم به خدا سپردم سرهرچیزی حساس نباش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
الکی نگران نباش من اولها خیلی میترسیدم همش بدو بدودکتر دیگه انقد خودمو عذاب دادم خسته شدم با خودم گف ...

من کلا دیوانه شدم چون استراحت مطلقم هستم خیلی خودنو اذیت میکنم

هی هم میگم توکل به خدا ها 

یه ساعت آرومم بعد دوباره نگران

من کلا دیوانه شدم چون استراحت مطلقم هستم خیلی خودنو اذیت میکنم هی هم میگم توکل به خدا ها  یه ...

من تو خونه بودم تا الانکه هفته 30 هستم خودتو شوهرتو عذاب نده اینروزا میگزره فقط افسردگی میگیری وشوهرت ازت دور میشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن