1464
1411
عنوان

کیا عمه شون مادرشوهرشونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 39 پست

مادرشوهر منم عممه. ازدواج فامیلی یه مقدار پیچیدگی بیشتری داره و انتظارات از عروس فامیل بیشتره. شما بهتر خیلی رفت و آمد نداشته باشی

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

@ملکه_صورتی    

مادرشوهرش عمشه

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍

من عمم مادر شوهرمه و شوهرم میگه تو مثل مامانمی هم از نظر چهره هم یه جورایی اخلاق ولی گاهی یه چیزایی میگه ناراحت میشم اما کارای دیگه هم میکنه که این ناراحتیا رو در برابرش نادیده میگیرم در کل خوبه.

یه بار به شوهرم گفتم مامانت اینجوری گفته گفت به من چه عمه خودته برو بگو چرا اینجوری گفتی😄

1473
تو فامیل سخت نیست جدایی فامیلی بهم نمیخوره؟

دو سه سال اول چرا مامانم با عمه م قهر بود ، بعدش ديگه نه، خودمم خيلي عمه مو ميبينم، خوبيم با هم ، ولي پسرشو ديكه نديدم 

٨ سال از جداييمون ميگذره ، من البته راه دور ازدواج مجدد كردم براي همين ارتباط خودم با فاميل در حد سالي دو باره 

من  مادر شوهرم عممه بد نیست اون ایرانه من آلمان 😂😂😂دستش بهم نمیرسه ولی خوبه دوستش دارم&nbs ...

جدی آلمان؟؟ولی باز حرفاش میرسه.

شوهرم ازمادرش بدش میاد چون وقتی کوچیک بوده خیلی میزدتش واس کوچکترین چیزا الان دیگ متنفره..

دیگ فکرکنید اینجورادمیه.حتی دختراشم همینطورن

حالہ دلــــم خوبہ چۅن خـــدا باهامـــــہ...وگرنہ میــــدونم دَرد از هرطــــرف دَرڋ..💞
1334
من عمم مادر شوهرمه و شوهرم میگه تو مثل مامانمی هم از نظر چهره هم یه جورایی اخلاق ولی گاهی یه چیزایی ...

یه چیز جالب شوهرم هیچ وقت نمیگه بم ارواح عمت😂😂😂از دهنشم بپره خودش میخنده😅😅

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم

بیشتریا ب نظرم عروس عمه ان..

مادر خودمم عروس عمه ست..

خالمم عروس عمه..

منه بدبخ هم عروس عمه..

هممون بی شانس ازمادرشوهر

حالا جالب اینکه مادرشوهر مامانم میشه مادر مادرشوهرمن خخخ

حالہ دلــــم خوبہ چۅن خـــدا باهامـــــہ...وگرنہ میــــدونم دَرد از هرطــــرف دَرڋ..💞
1403
بیشتریا ب نظرم عروس عمه ان.. مادر خودمم عروس عمه ست.. خالمم عروس عمه.. منه بدبخ هم عروس عمه.. هم ...

چطوری مادر شوهر مامانت مادر شوهر شما هم میشه؟؟؟

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم
چطوری مادر شوهر مامانت مادر شوهر شما هم میشه؟؟؟

ن  مادرشوهره مامانم یشه مادر مادرشوهرمن..

وای خدا خودم گیج شدم😨😭

چجوری بگم مادرشوهر مامانم مادربزرگمه دیگ...دخترش م ک عممه مادرشوهرمنه

من عروس عمم هستم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به قدری بی هوا امروز هوای حالمو داری                                   به جز عاشق شدن راهی جلوی پام نمیزاری                                غرور تو نگاه تو ی کوه امید بهم میده                                        کسی میفهمه چی میگم که لبخند تورو دیده...
1508