1464
1411
عنوان

کیا عمه شون مادرشوهرشونه؟

370 بازدید | 39 پست

سلام.دوستان ازقدیم میگن غریبه بهترازفامیله..

واقعا راس گفتن.مادرشوهرم بااینکه عمه خودمه خیلی اذیتم میکنه،تیکه میندازه،خلاصه زبونش خیلی درازه برام.اینجا کسی هس بافامیل ازدواج کرده وازخانواده شوهر ناراضین؟بگین چجوری رفتارکنم

حالہ دلــــم خوبہ چۅن خـــدا باهامـــــہ...وگرنہ میــــدونم دَرد از هرطــــرف دَرڋ..💞

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
1444

مامان من عروس خاله

ناراضیه

برای سلامتی پسرم دعا کن بمیرم برات پسر بلبل زبونم که لکنت باعث شد از حرف خسته شی 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥السلام عليك يا جدا يا ابا عبدالله الحسين(ع)    🏴                 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ 

مادر شوهر اول من عمه م بود ، جدا شديم، واقعا خووب بودا ، هميشه كشو رو پر از پول ميكرد ، خدا وكيلي ساليدو بار دعوت ميكردم ميومد ، خيلي تحويلم ميگرفت 

ميگن عروس عمه اوضاش خوبه ، عروس خاله نه

مادر شوهر اول من عمه م بود ، جدا شديم، واقعا خووب بودا ، هميشه كشو رو پر از پول ميكرد ، خدا وكيلي سا ...

از همسرت ناراضی بودی؟؟

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
من احمق

قبل از عروسی خیلی مهربون بود همش میومد خونمون واس خودشیرینی.

حالا ک خرش ازپل رد شد اینجوری نشون داد خودشو

حالہ دلــــم خوبہ چۅن خـــدا باهامـــــہ...وگرنہ میــــدونم دَرد از هرطــــرف دَرڋ..💞
1476

من مامانم عروس خالشه

خیلی از عزیزم راضی بود 

ولی خب الان فوت شده عزیزم

ولی مامانم هنوزم ازش تعریف میکنه بس که ماه بود 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
مادر شوهر اول من عمه م بود ، جدا شديم، واقعا خووب بودا ، هميشه كشو رو پر از پول ميكرد ، خدا وكيلي سا ...

تو فامیل سخت نیست جدایی

فامیلی بهم نمیخوره؟

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
مادرشوهر منم عممه .شیطنت داره گاهی اوقات ولی من نمیذارم تو زندگیم دخالت کنه .ولی خب خیلی دوسم داره ت ...

مال من شوهرم نمیزاره دخالت کنه.ولی ب من تیکه میندازه توجمع چن بار ضایعم کرد بیشور رر

قبل از عروسی خیلی مهربون بود همش میومد خونمون واس خودشیرینی. حالا ک خرش ازپل رد شد اینجوری نش ...

وای قبل عقد هفته ای ۳روز خونمون بود 

الان سالی دوبار

خدایا مرسی بابت همه لطفایی که درحقم کردی😍😍😍
1457