2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال من همه وسایلم جز جاروبرقی و وسایل بزرگم بلانزوئه راضی هم هستم یک سال و نیم ازدواج کردم

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
مال من همه وسایلم جز جاروبرقی و وسایل بزرگم بلانزوئه راضی هم هستم یک سال و نیم ازدواج کردم

از کجا این مارک رو گرفتی؟ چینیِ؟ دیگه لوازم اصل خیلی کمیابه، هر چی تو بازار میگردم کنوود هست اما میگن اصل نیست قیمتشم بالاس

از کجا این مارک رو گرفتی؟ چینیِ؟ دیگه لوازم اصل خیلی کمیابه، هر چی تو بازار میگردم کنوود هست اما میگ ...

نه ایتالیاییه...من از کرج خریدم ولی بازار تهرانم هست

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍